Kristiina Aigro alustab TV3s uue rubriigiga eksmissidest

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kristiina Heinmets-Aigro
Kristiina Heinmets-Aigro Foto: Maksim Toome

Täna avab Kristiina Heinmets TV3 uudistesaates uue suverubriigi, kus iganädalaselt saavad sõna Eesti kauneimaid naised - eksmissid. Esimesena on vaatajate ees Eesti Miss Estonia 1991 Erika Bauer.

«Seitsmeste uudiste» särava missikarjääriga reporter Kristiina Aigro külastas Rakveres elavat Erika Bauerit, kes 1991.aastal valiti Eesti Miss Estoniaks.

«Erika räägib intervjuus avameelselt kolme poja kasvatamisest, avaldab oma ilu ja vormi saladuse ning loomulikult kõneleb ka õpetajaametist. Just nüüd lõpetab Rakvere Reaalgümnaasiumi I a klass koos Erikaga õppeaasta ja suundub suvepuhkusele,» vihjab Aigro.

Eksmisside rubriik on «Seitsmesed suvesadamas» saates eetris terve eeloleva suve igal reedel, lood lõpevad misside perede koosviibimisega.

«Meil on palju ühiseid mälestusi ning nüüd, aastaid hiljem, oleks suurepärane kohtuda just koos peredega, et möödunut meenutada ja uurida, kuidas on kõigil läinud.» Aigro märgib, et 1990. aastatel oli Miss Estonia tiitel väärikas tunnustus ja kõik missid on püüdnud seda au sees hoida tänaseni.

«Seitsmesed suvesadamas» on TV3s igal õhtul kell seitse.

Tagasi üles