N, 30.11.2023

Galerii: Kristiine Keskuses avati ERKI Moeshow 2014 Pop-Up pood

, Elu24 peatoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

31. mail toimus ERKI Moeshow 2014 pop-up pood. Kristiine Keskuses üles seatud PUP-il oli kõigil ainulaadne võimalus tutvuda ERKI Moeshow laval nähtud moeloojate loominguga, seda selga proovida ja endale soetada. Lisaks sellele andsid ilukaubamaja Tradehouse ja juuksurisalong Duglas välja eriauhinnad kolmele disainerile, silmapaistva kollektsiooni ja huvitava esitluse eest.

Eriauhinnaga premeeriti Krete ja Kätrin Beljaev kollektsiooni tRUST, Taavi Turki kollektsiooni Ikarus ja Anette Sammi Kollektsioon 4.1.

Kolmel väljavalitud disaineril on võimalus oktoobris oma loomingut näidata Eesti Näituste Messikeskuses toimuval messil Ilusõnum. Lisaks sellele tehakse iga kollektsiooniga professionaalne fotosessioon ja kollektsioonist album.  

Tradehouse arendusjuhi Kristjan Lorentsoni ja Duglas juuksurisalongi omaniku Ly Duglase sõnul oli ERKI Moeshow ilusaid kollektsioone, kuid silma jäid just need kolm, millega oli palju tööd tehtud. Eriauhindase väljaandmisel oli määravaks kollektsioonide terviklikkus ja läbiv joon.

Vaata pilte!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles