R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata! Aldo Järvsoo, Liisi Eesmaa ja Tanel Veenre moeetendus tuleb koos lühifilmiga

Meisi Volt
Facebook
Comments

Aldo Järvsoo, Liisi Eesmaa ja Tanel Veenre looming saab põneva lisamõõtme ühistööna valminud lühifilmi näol, mille võtted toimusid nii Roomas kui Tallinnas. Filmi pani kokku noor filmitegija Madis Ligema.

Hüpnoos haakub autorite arvates millegi ekstaatilise ja seletamatuga, see on sild alateadvusse. Nii jõudsid pildile valitud kujundid ja hetked, mil polegi kõigil otseselt sõnastatavat tähendust, küll aga mingit salapärast tähenduslikkust. Seega pole tegemist otseselt moefilmi, vaid pigem meeleolu loova jutustusega.

«Rooma, kus on filmitud alguskaadrid,  sobis ideaalselt meie looga - parasjagu ettearvamatu ja müstiline paik, kus iga räästa varjust vaatab sind mõni möödunud aja vaim,» rääkis video valmimisest Tanel Veenre.

Vaatemängulisel õhtul Tallinna Teletorni jalamil 30. mail 2014  algusega kell 21 tulevad esitusele kahe moekunstniku - Aldo Järvsoo ja Liisi Eesmaa uusimad kollektsioonid. Eesti pikimale moelavale jõuab rohkem kui 80 rõivakomplekti, millest saab koos Tanel Veenre maskidega ühtne tervik. Lisaks toob Veenre välja oma värsked ehteseeriad näituse kujul.

Kogunemine on kell 20.00, etendus algab kell 21.00. Alates kella 17.00-st on etenduse külalistel võimalik Teletorni 21. korrusele pääseda soodushinnaga 5 eurot.

Moespektaakel HÜPNOOS from Paul Vader on Vimeo.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles