Täna «Viimases võmmis»: väljapressimisega tegelev tippkokk mõrvatakse ja Mikk Kotkas ilmub eksabikaasa pulma!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna kell 21:30 uurivad «Viimane võmm» Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe) ja tema partner Anders Prikk (Robert Annus) tippkoka mõrva. Juurdlus võtab ootamatu pöörde kui selgub, et restoraniafääridesse on segatud ka Eesti kuulsaim toidukriitik (Alo Kurvits).

Mikk Kotkas ei suuda valida, kas minna oma eksnaise Laura (Tiina Mälberg) ja oma kunagise parima sõbra patoloog Mõisniku (Jaanus Rohumaa) pulma või hoopis David Bowie kontserdile...

Tippkokk Heiki Põldma leitakse restorani köögist mõrvatuna. Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahti harutama ohtliku suhetepuntra, mille üheks osaliseks näib olevat restorani endine peakokk Sofi Palm (Ireen Kennik). Selgub, et just Heiki oli hiljuti Sofi vallandanud ja kogu köögipersonali elu põrguks muutnud. Samuti sai kuulsuse laineharjal ujuv tippkokk ähvarduskirju oma õelt ja vennalt, kelle ta oli vaesusesse virelema jätnud. Kuid juurdlus võtab ootamatu pöörde ja sündmustesse sekkub Eesti kuulsaim toidukriitik Volmer Tross.

Mikk Kotkal tuleb langetada otsus: kas teha oma tütrele Arabellale (Saara Kadak), psühholoog Tanjale (Ülle Lichtfeldt), ülemus Tammetsile (Velvo Väli) ja kõigile teistele heameelt ning anda Laurale ja Mõisnikule nende pulmas õnnistus, või minna kahe raadiomängus võidetud piletiga oma iidoli David Bowie kontserdile. Mikk teeb viimasel hetkel otsuse, mis toob endaga kaasa täiesti ootamatu pöörde.

Käesoleva aasta parima teleseriaali näitleja tiitliga tunnustatud Üllar Saaremäe, Robert Annus, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, Ülle Lichtfeldt, Saara Kadak, Carmen Mikiver ja paljud teised Eesti tippnäitlejad põneva kodumaise krimisarjas «Viimane võmm» hooaja viimases osas juba täna kell 21:30 Kanal 2s.

Tagasi üles