Täna «Saladustes»: eelarvamus hävitab karjäärivõimaluse

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Saladused»: eelarvamus hävitab karjäärivõimaluse
«Saladused»: eelarvamus hävitab karjäärivõimaluse Foto: Kanal 2

Täna kell 20 toob Tuuli Roosma «Saladused» vaatajani mõtlemapaneva loo, kus alternatiivse välimusega Karmen peab tööle saamiseks maha salgama selle, kes ta hinges on. Punkarist üksikema on magistrikraadiga ja mitmeid võõrkeeli valdav iga firma unistuste töötaja, kellele saab aga saatuslikuks tõsiasi, et ta ei suuda minna vastuollu iseendaga.

Me kõik oleme erilised ja omanäolised, aga Karmen on seda juba peale vaadates. Karmen on viieaastase tütre üksikema, kes püüab tööd leida. Tema CV on muljetavaldav ja teadmised ning oskused kõigist peajagu üle, ent tema välimus põhjustab probleeme, millest ükski potentsiaalne tööandja ei saa üle ega ümber.

Eelarvamus tema välimuses osas mõjutab ka seda, kuidas inimesed arvavad, et ta oma last kasvatab ja millist elustiili harrastab. Nii tekib noorel naisel konflikte naabritega kuni selleni välja, et on sunnitud lastekaitsetöötajale tõestama, et välimus ei peegelda veel sisemust. Karmen tuleb oma tütre Herta kasvatamisega edukalt toime ja nendevahelist armastust ei suuda miski lõhkuda.

Osades: Helen Rekkor, Kiiri Tamm, Marina Riisalu, Tiit Tammesson jpt.

Eluline «Saladused» on Kanal 2s esmaspäeviti kell 20, vahetult enne kodumaist humoorikat draamasarja «Naabriplika».

Tagasi üles