Volbriöö kaklejad: uudis keskealise mehe peksmisest on alatu laim!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Volbriööl jäi Tallinnas, Narva maanteel, Elu24 fotograafi kaamerasilma ette olukord, kus kuus kahekümnendates aastates noormeest peksid endast vanemat meest.

Sündmus leidis aset Narva maantee hamburgeriputka läheduses, kus oli maas kott pudelitega, nii et tüli võis alguse saada sealt. Fotograafi märgates lahkusid nii peksjad kui ohver sündmuskohalt, vahendas Elu24 fotograaf. 

Elu24 toimetusega võttis ühendust üks kakluses osalenu (nimi toim. teada) ja seletas toimunut järgmiselt: 

Uudis keskealise mehe peksmisest paluks maha võtta, kuna see on alatu laim meie seltskonna kohta. Kaklus sai alguse, kui me seisime enda seltkonnaga rahulikult Tallinna Ülikooli vastas burgeri putka ees, sõime burgereid, kui tuli vene meesterahvas meie seltkonda ja lõi sealt nelja inimest täiesti tühjast kohast, keegi midagi ei ütelnud ega rääkinud temaga, tuli lihtsalt ja hakkas meile rusikaid jagama, sellest sai alguse tema vastu toimunud kaklus. 

Vaata pilte!

Mida sina asjast arvad?

Tagasi üles