T, 30.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

GALERII/ PR Juuksurisalongi crazy avamispidu

, Elu24 peatoimetaja
Facebook Twitter
Comments

Möödunud nädala neljapäeval, 10.aprillil avati Tallinna kesklinnas (Pärnu mnt. 40) meeleoluka peoga PR Juuksrisalong.


Janar Pungari, Signe Rohtla ja Rainer Rohtla eestvedamisel valminud salong koondab enda alla professionaalsestest juuksuritest ja stilistidest koosneva jõu, mis astub sammu lähemale klientide unistustele.

PR Juuksurisalong on võtnud eesmärgiks pakkuda kvaliteetse teenuse kõrval ka kliendi iskupärast lähtuvat juukselahendust ning sellega haakuvat mainekuvandit. Salongi eestvedajad usuvad, et mitte ükski klient ei tohiks leppida vähemaga kui parim.

Nõnda moodustubki personaalsest lähenemisest ja oma ala parimatest spetsialistidest soengumaagia, mille tulemusena saab rutiinsest juuksuris käimisest hoopis eriline hetk kliendi päevas.

Kliendile, kes hindab privaatset õhkkonda ja kvaliteetset lõpptulemust, on PR Juuksurisalong, kui heaolu oaas, kuhu suundudes saab maha jätta muremõtted ning usaldada ennast tõeliste professionaalide hoolde.

Salongi 16-liikmeline juuksurite meeskond on läbinud hulganisti erialaseid koolitusi nii kodumaiste- kui ka väliskoolitajate käe all. Lisaks on meeskonnal hindamatu kogemus mainekate moeshowde soengupartnerina. Kaheksa teeninduskohta ja abivalmis administratsioon tagavad kliendile meeldiva juuksurielamuse.

PR Juuksurisalongi avamisel kostitas külalisi kihisevaga Altia Eesti ning muusikalise kavaga astus üles Ithaka Maria.

Vaata pilte!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles