«Mis? Kus? Millal?» neljandas eelvoorus mängib värske justiitsminister Andres Anvelt

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
“Mis? Kus? Millal?” neljas saade
“Mis? Kus? Millal?” neljas saade Foto: Marion Pettai / Kanal 2

Täna kell 22 jõuab Kanal 2 ekraanile populaarse tele-mälumängu «Mis? Kus? Millal?» neljas eelvoor. Televaatajate saadetud küsimustele vastab valitseva Eesti mälumängumeistri Igor Habali võistkond, kes mängib koosseisus justiitsminister Andres Anvelt, ajakirjanik Kärt Anvelt, tõlkija Mart Rummo, ettevõtja Allan Kaldoja ja filmilavastaja Peeter Simm.

Mälumängu Euroopa Meistrivõistluste hõbe Igor Habal ja tema võistkond tahavad tänase lahinguga tõestada, et eelmisel hooajal viimaseks jäämine oli lihtsalt ebaõnn. Pinge on suur, sest just tänase saate lõpuks selgub, milline võistkond pääseb saate esimesse finaalringi. On edasipääsejaks Hannes Rumm, kes on hetkel teinud kolmest eelvooru võistkonnast parima tulemuse ja seljatas televaatajad 6:4, või suudab Habali võistkond täna enam?

Sel hooajal pääsevad finaalringi kaks parimat võistkonda. Igas saates selgub ka stuudiovõistkonna silmapaistvaim liige, kelle ees avaneb uks hooaja lõpus toimuvasse «Mis? Kus? Millal?» supermängu, kus televaatajate vastu astub turniiri kõige helgematest peadest koosnev tarkade koondvõistkond. Jaan Allik, Hugo Tang ja Heiti Kender on oma koha selles supertiimis juba kindlustanud. Täna selgub supervõistkonna neljas liige.

«Mis? Kus? Millal?» on haarav tele-mälumäng, kus stuudiovõistkond mängib televaatajate vastu, kes saadavad saatesse põnevaid mälumänguküsimusi. Kui targad ei leia minutilise ajurünnaku lõpuks õiget vastust, võidab küsimuse saatnud televaataja raha. Jätkuvalt saavad televaatajad saata saatele oma põnevaid küsimusi Kanal 2 kodulehel või aadressil kysimus@kanal2.ee.

Põnev mälumängulahing «Mis? Kus? Millal?» on Kanal 2s juba täna kell 22, kohe pärast «Ärapanijat».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles