P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Mis? Kus? Millal?» teises eelvoorus mängib televaatajate vastu Tiit Naaritsa võistkond

Elu24
Facebook
Comments
"Mis? Kus? Millal?" 2. saade, Jaan Alliku võistkond
"Mis? Kus? Millal?" 2. saade, Jaan Alliku võistkond Foto: Marion Pettai / Kanal 2

Täna kell 22 jõuab Kanal 2 ekraanile populaarse tele-mälumängu «Mis? Kus? Millal?» teine eelvoor. Televaatajate vastu astub mitmekordse Eesti meistri Tiit Naarits võistkond, kuhu kuuluvad lavastaja Roman Baskin, teleajakirjanik Imre Kaas, keskkonnaspetsialist Hugo Tang ning uute liikmetena kolumnist ja tippmälumängur Erkki Bahovski ning ristsõnade koostaja Villu Tamme.

Tiit Naaritsa võistkond võitis «Mis? Kus? Millal?» avahooaja. Parimaks mängijaks tunnistati toona Hugo Tang alias Tank. Saate teisel hooajal saavutas võistkond kolmanda koha.

Sel hooajal on Tiit Naarits teinud ka meeskonnas muudatusi. “Oleme väikestviisi oma võistkonda tuuninud, et veel paremat resultaati saavutada. Et väikesed tagasilöögid, mis minevikus on olnud, jääksid ikka sinna minevikku,» kommenteerib Tiit Naarits uute mängijate Erkki Bahovski ja Villu Tamme liitumist tiimiga.

«Mis? Kus? Millal?» on haarav tele-mälumäng, kus stuudiovõistkond mängib televaatajate vastu, kes saadavad saatesse põnevaid mälumänguküsimusi. Kui targad ei leia minutilise ajurünnaku lõpuks õiget vastust, võidab küsimuse saatnud televaataja raha. Jätkuvalt saavad televaatajad saata saatele oma põnevaid küsimusi Kanal 2 kodulehel või aadressil kysimus@kanal2.ee.

Sel hooajal esitavad 13. sektori küsimuse Eesti ülikoolide rektorid. Selleks laupäevaks on oma küsimuse valmistanud Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm.

Eelmisel laupäeval seljatas Jaan Alliku võistkond põnevas «Mis? Kus? Millal?» esimeses eelvoorus televaatajad 6:4. Kas Tiit Naaritsa võistkond teeb oma konkurendi Jaan Alliku tiimist parema tulemuse, selgub juba täna kell 22 algavas «Mis? Kus? Millal?» teises eelvoorus.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles