«Da Vinci deemonid» alustab täna uue hooajaga

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Da Vinci deemonid» alustab täna uue hooajaga
«Da Vinci deemonid» alustab täna uue hooajaga Foto: Youtube

Ajaloolise fantaasiasarja «Da Vinci Deemonid» (Da Vinci’s Demons) teine hooaeg jõuab televaatajateni 28. märtsil kell 20.00 FOX kanalil.

Esimese hooajaga vaatajate rekordi püstitanud telesari on avatusretk noore geeniuse Leonardo Da Vinci (Tom Riley) noorusaegadesse, mil ta 25-aastase unistaja ja vabamõtlejana elas renessansiaegses Itaalias Firenzes.

Uus hooaeg tõotab tulla veelgi süngem kui eelmine ja algab pärast viimaste osade sündmusi kaosega Firenze linnas. Da Vinci jätkab legendaarse Lehtede Raamatu otsinguid ja üritab välja selgitada tõe oma ema kohta. Leonardo otsingud viivad teda kaugetesse maadesse, kus peaosaline on sunnitud ümber hindama kõiki oma teadmisi maailma ja enda ajaloolise tausta kohta.

Leonardo Da Vinci on kaasatud Medici ja Pazzi pere poliitilistesse skeemidesse ja nende erinevatesse arusaamadesse katoliku kirikust, kuid ta püüab ületada tolleaegseid arusaamu, mis on piiratud ühiskonna ja kiriku poolt.

Telesari on eetris igal reedel kell 20.00 FOX kanalil. «Da Vinci Deemonid» stsenarist on David Goyer, produtsent Jane Tranter ning tootja Starz ja Adjacent Production.

Teise hooaja võtted toimusid 2013. aasta suvel ja sügisel Suurbritannias Swanseas.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles