Liis Lemsalu, Getter Jaani, Grete Klein – staarid müüvad oma kapid Buduaari turul tühjaks

H&M'i VIP-šopping Rocca al Mare kaubanduskeskuses. Liis Lemsalu.

FOTO: Karli Saul/SCANPIX

Populaarne ostupidu Buduaari turg ootab oma külastajaid täna ja homme, laupäeval Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses.

Kindlustusettevõte PZU Lietuva pidas Eestisse laienemise puhul pidu. Liis Lemsalu

FOTO: Tiit Mõtus

Glamuurne ostupidu Tallinnas leiab aset 21.-22.03 Eesti Näituste messikeskuse C-hallis ning külalisi tervitavad sajad eraisikutest müüjad, kelle asjade hulgast leiab palju põnevaid pärleid. Samuti on kohal erinevad ilu- ja moebrändid eksklusiivsete eripakkumistega. Kõige krooniks saab staariturul piiluda tuntud inimeste riidekappi ning Moeturul tutvuda Eesti moeloojate värske loominguga.

Külaliste meeleolu hoiab üleval Club Hollywood, kus laupäeval, 22.03 toimub võimas afterparty!

Samuti on meil häid pakkumisi ning üllatusi meestele, seega tasub kindlasti turule uudistama tulla. Silmailu on igal juhul garanteeritud. 

Päeva juhib ning šoppajaid ergutab alati stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.

STAARITURULE on registreerunud juba mitmed pealinna säravaimad staarid ning moegurmaanid. Näiteks on oma osalemisest teada andnud lauljatarid Getter Jaani, Liis Lemsalu, Merlyn Uusküla, Grete Klein, raadiohääl Kertu Jukkum, eksmiss Laura Kõrgemäe, näitlejanna Diana Klas, teletäht Kati Toots, modellid Marilin Kaareste, Lilian Lõhmus, Keit ja Breth Tootsi.

MOETURULT võib leida Diana Kurvese, Kirill Safonovi, Julia Perlini, Liina Steini, Svetlana Puzõrjova loomingut, kohal on kodumaised moebrandid Iris Janvier,  New Vintage by Kriss, Hekatebianca, Donna Nordica, MAGO, Mimi Design.

Sissepääs turule on 2 € ja alla 16-aastased pääsevad turule tasuta. Lisaks on võimalik soetada eksklusiivne VIP-pilet (7.90 €), millega pääseb šoppama reedel juba kell 12. See on hea võimalus parimad palad enne teisi üles leida ja rahulikult trügimata šopata. VIP-piletit saab osta turult kohapealt või enne turgu tööpäeviti kell 9-17 Buduaari kontorist (Narva mnt 13, II korrus).

Täna kl 14.00–20.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval ootame külastajaid kell 10.00–18.00.

Tagasi üles