Uudis Rammsteini solisti lahkumisest osutus tüngaks

Teelemari Loonet
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Till Lindemann
Till Lindemann Foto: SCANPIX

Saksa rokkbänd Rammstein soovitab ajakirjandusel oma pimestavat uudistejanu piirata – nimelt osutus nädala alguses meedias levinud info, et Rammsteini solist Till Lindemann isiklike vastuolude tõttu bändist lahkub, alusetuks libauudiseks.

Esmaspäeval bändi mänedžmendiga tegeleva firma nime all laiali saadetud teates seisis, et Rammsteini juhtfiguur Till Lindemann lahkub bändist ning tema kohale asub endine KMFDMi muusik En Esch, kirjutas FemaleFirst.

Bänd lükkas väite aga ruttu ümber, kinnitades fännidele, et tegu oli detailselt läbimõeldud pettusega. Rammsteini kodulehel seisvas tekstis süüdistatakse pressi valeuudiste levitamises ning nimetatakse uudistenäljas reportereid liiga ahneteks.

«Vaene En Esch oli šokeeritud kuuldes, et peab Till Lindemanni jälgedes astuma hakkama. Ma loodan, et tema ja fännid saavad sellest valeuudisest ruttu üle,» kirjutas bändi kodulehel rippuva teksti autor.

Rammstein moodustati 1994. aastal ja vaatamata sellele, et ansambel laulab vaid saksa keeles, on nad üle maailma müünud 12 miljonit albumit.

Lindemann ei plaanigi Rammsteinist lahkuda ning pärast puhkust alustab bänd oma kuuenda, järgmisel aastal ilmuva stuudioalbumi kallal töötamist.

Tagasi üles