K, 29.11.2023

Liis Lemsalust saab tänases TV3 komöödiashow's põrsake!

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Palume lavale!» avasaade: Endla põrsakesed
«Palume lavale!» avasaade: Endla põrsakesed Foto: TV3

Täna õhtul alustab TV3s kevade lõbusaim telesaade «Palume lavale!», mis toob Eestimaa kodudesse palju nalja, muusikat ja säravaid staare. Avasaates astuvad püsimeeskonna ja Endla Teatri kolmiku kõrval lavale ka erikülalised Ott Lepland ning Liis Lemsalu. Just Liisile antakse ühes improvisatsiooniülesandes laulva põrsakese roll.

Liis Lemsalu ühineb Endla Teatri meeskonnaga, kuhu kuuluvad Sepo Seeman, Piret Laurimaa ja Ago Anderson.

Üheskoos ootab neid ülesanne esitada hundi ja kolme põrsakese lugu erilises ja samas muusikalises võtmes. Ott Lepland kuulub aga «Palume lavale!» püsimeeskonna ridadesse; tema improviseerib koos Jan Uuspõllu, Kadri Adamsoni ja Tiit Sukaga. Otist saab rüütel, kes püüab võluda Kadri Adamsoni kehastatava printsessi südant.

Raivo E. Tamme juhitav «Palume lavale!» on tõeline huumoritulevärk, mis toob vaatajateni lõbusad improvisatsiooni- ja näitlemisülesanded ning tantsu- ja muusikaminutid. Igas saates võistleb püsimeeskonna vastu mõne Eesti teatri kolmeliikmeline esindus ning võitja selgub tänu publikule, kes toetab lemmikuid aplausiga.

«Palume lavale!» alustab TV3s täna kell 19.30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles