Seltsid korraldavad loengu e-ainetest

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Seoses tarbijaõigustega on levinud mitmeid müüte. Üks levinuimaid on ehk see, et kui kaupluse riiulil on tootele märgitud soodsam hind kui kassas küsitav, siis on kauplusel kohustus see toode müüja tarbijale soodsama hinnaga.
Seoses tarbijaõigustega on levinud mitmeid müüte. Üks levinuimaid on ehk see, et kui kaupluse riiulil on tootele märgitud soodsam hind kui kassas küsitav, siis on kauplusel kohustus see toode müüja tarbijale soodsama hinnaga. Foto: Liis Treimann

Esmaspäeval saab eakate päevakeskuses kuulata loengut e-ainetest ja toodete märgistusest.

Kell 11 algab päevakeskuses Järva diabeetikute seltsi ja Järva reumaseltsi teabepäev, kus Järvamaa tarbijakaitse ühingu esimees Valli Järve tutvustab e-ained ja selgitab, kuidas neid toodete pakenditelt üles leida. «Jagan e-ainete kohta ka materjali, et inimesed saaksid kodus veel vaadata ja tutvuda ning siis otsustada, kas tahavad e-ainet kasutada või mitte,» lisas Järve.
Pärast Järve ettekannet tuleb jutuks Järva diabeetikute seltsi ja Järva reumaseltsi 2010. aasta tegevused.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles