R, 1.12.2023

Kuula Ardi Kaljuvee ja Gerli Rosenfeldi laulu «Wild me» remixi! Kuidas meeldib?

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Glamuuritar Gerli Rosenfeld ja Ardi Kaljuvee
Glamuuritar Gerli Rosenfeld ja Ardi Kaljuvee Foto: Maksim Toome

Raadiohääl Rauno Märksi lause õhutas Ardi Kaljuveed laulule «Wild me» remixi tegema

Laulule «Wild me» tegi võimsa remixi Lauri Lembinen aka Lenny La vida

Ardi Kaljuvee ja Gerli Rosenfeldi laulule «Wild me» valmis hiljuti energiline remix, kus kõlavad Timo Vendti poolt sisse mängitud live saksofoni helid.

Ardi ütleb naljaga pooleks, et idee loole remix teha, tekkis tänu Rauno Märksile. «Rauno Märks mainis EMA gaalal antud intervjuus, et Eestis tehakse liiga vähe tantsumuusikat. «Wild me» remix sobib ideaalselt nii ööklubidesse kui ka lounge’desse. Laulule lisavad särtsu Timo Vendti poolt sisse mängitud live saksofoni helid,» kommenteerib Ardi.

Gerli, kes soovib end muusikamaastikul edaspidigi proovile panna, on ise tulemusega väga rahul. «Laulu «Wild me» remix sai väga vinge! Loodan, et kuulajad võtavad selle positiivselt vastu. Kindlasti on neid, kellele meie remix meeldib ja neid, kes kõrvad kohe kinni panevad,» naerab Gerli, kes uut laulu ise heameelega kuulab.

Kuula lugu!

Kuidas meeldib?

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles