K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video: Maia näoga EOK prsident kinnitas Sotši taliolümpiamängudel Eestit esindavate sportlaste nimed

Facebook Twitter
Comments

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee kinnitas 23. jaanuaril Sotši taliolümpiamängudel Eesti esindava 23 koondislase nimed.

Vaata videot!

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee kinnitas neljapäeval, 23. jaanuaril Sotši taliolümpiamängudel Eesti esindava 23 koondislase nimed. Võrreldes eelnevalt prognoositud nimekirjaga on puudu kahevõistleja Kail Piho ja lisandunud suusahüppaja Siim-Tanel Sammelselg.

Eesti delegatsiooni juht Martti Raju märkis, et oma elu esimesele olümpiale minevaid koondislasi on seekord kuraditosina jagu.

Laskesuusatajatest kinnitati koondisesse neli naist: Kadri Lehtla, Darja Jurlova, Grete Gaim ja Johanna Talihärm ning viis meest: Indrek Tobreluts, Kauri Kõiv, Roland Lessing, Daniil Steptšenko ja Kalev Ermits.

Murdmaasuusatajatest teenisid olümpiapääsme Triin Ojaste, Aivar Rehemaa, Peeter Kümmel, Karel Tammjärv ja Algo Kärp. Kahevõistlejatest osalevad olümpiamängudel Kristjan Ilves, Han Hendrik Piho ja Karl-August Tiirmaa, suusahüppajatest Kaarel Nurmsalu ja Siim-Tanel Sammelselg.

Mäesuusatajatest kuuluvad koondisesse Triin Tobi ja Warren Cummings Smith. Iluuisutamise naiste üksiksõidus esindab Eestit Jelena Glebova, meeste üksiksõidus Viktor Romanenkov.

Täitevkomitee kinnitas ka Eesti lipukandja Sotši taliolümpiamängude avatseremoonial. Austava ülesande sai enda kanda viiendatel olümpiamängudel osalev laskesuusataja Indrek Tobreluts.

XXII taliolümpiamängud toimuvad Sotšis 7.-23. veebruaril.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles