N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Homme rõõmustab Kanal 2 huumorisõpru «Politseiakadeemia» maratoniga

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Politseiakadeemia
Politseiakadeemia Foto: promo

Homme, laupäeval üllatab Kanal 2 oma vaatajaid kell 10:55 algava «Politseiakadeemia» huumorimaratoniga – päeva jooksul näitame ära kõik selle alati oodatud komöödiafilmide sarja osad.

Homme jõuavad Kanal 2 ekraanile pööraselt naljaka «Politseiakadeemia» filmisarja kõik seitse osa. Ainsaks vahepeatuseks selles huumori-maratonis on kell 19 algav «Reporter+».

«Politseiakadeemia» keskmes on Ameerika politseikooli värvikate tegelaste sehkendamised. Filmisarja esimeses, 1984. aastal linastunud osas vajab riigi politseistruktuur hädasti uusi jõude ja seepärast otsustatakse kergendada akadeemia sisseastumistingimusi. Nüüd saavad kõige kummalisemate inimeste unistused teoks, sest lõpuks ometi avaneb ka neil võimalus korrakaitsjate ridadesse astuda. 

Filmisarja seitsmendas osas on just seesama kuulus ja kummaline akadeemialend kutsutud appi Moskva politseile, kus nad peavad seljatama vene maffiabossi, kes tahab arvutimängu abil politsei arvutisüsteemidesse tungida.

Kümne aasta jooksul valmis politseiakadeemia pöörastest õpilastest seitse filmi, millest tänaseks on saanud tõeliselt igihaljas filmiseeria, mida ikka ja jälle küsitakse ja ekraanile nõutakse.

«Politseiakadeemia» filmisari kogu oma hiilguses on Kanal 2 ekraanil homme alates kell 10:55.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles