R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna «Saladustes»: nurisünnitus – kas mõtlematu needus või elu paratamatus?

Elu24
Facebook
Comments
Tuuli Roosma
Tuuli Roosma Foto: Ardo Kaljuvee

Täna kell 20 algav «Saladused» räägib loo, mis jääb asjaosalisi alatiseks kummitama. 52-aastane Pilvi läheb nõia juurde, et panna oma miniale peale needus, mis rikub kõigi asjaosaliste elu igaveseks.

52-aastase Pilvi (Merle Talvik) kahetoalises korteris elab lisaks temale ka ta 23-aastane poeg Urmo koos oma elukaaslase Aedaga.

Pilvile Aet ei meeldi ja ta arvab, et tema poeg on väärt paremat partiid. Pilvi loodab, et noored armastajad muudavad veel meelt ja lähevad lahku.

Kui Aet jääb lapseootele, on noorte kokkujäämisplaanid kindlamad kui kunagi varem. Pilvi püüab Aeta veenda, et ta aborti teeks, aga Aeda otsus on kindel – laps tuleb.

Pilvi ei suuda seda mõtet taluda ja läheb nõia juurde, et maagia abil noorte vahel midagi oluliselt muuta. Kuid raseduse edenedes muudab Pilvi meelt ja kiindub oodatavasse lapsesse ka ise.

Kui Aeda rasedus lõpeb nurisünnitusega, ei tea Pilvi, kuidas oma süütundega edasi elada. Kas Aeda lapsekaotuses on süüdi Pilvi käik nõia juurde või saatuse iroonia, jääb alatiseks Pilvi südametunnistust piinama...

Osades: Merle Talvik, Liisa Pulk, Jass Seljamaa, Mari Torga jt.

Eesti inimeste värsked «Saladused» jõuavad Kanal 2 ekraanile igal esmaspäeval kell 20, kohe pärast «Reporterit».

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles