Eesti Muusikaauhinnad 2020

Ain Seppik «Stereos»: poliitik ohverdab oma isikliku elu igaveseks!

Ain Seppik

FOTO: Peeter Langovits

Täna kell 20.05 on Kanal 2 jutusaates «Stereo» külas poliitik Ain Seppik, lauljanna Ithaka Maria, seltskonnakaunitar Triin Tulev ja meelelahutusärimees ning äsja oma esikromaani avaldanud Alan Adojaan.

Tänane «Stereo» räägib saatekülalistega väärikusest erinevatel elualadel ja situatsioonides. Poliitik, kes teab rohkem kui räägib, endine Keskerakondlane ja tänane Reformierakondlane Ain Seppik pajatab väärikusest poliitikas, avaldab oma ausat arvamust järgmiseks presidendiks pakutud Siim Kallase kohta ja ütleb, et kui tema tahaks välja lõõgastuma minna, peaks ta ilmselt jänku maski kandma kui ei taha, et teda ära tuntaks. «Poliitik ohverdab oma isikliku elu ja igaveseks,» räägib Seppik, miks on väärikus poliitiku juures tähtis aga kahjuks viimasel ajal harvaesinev omadus.

Oskusest olla väärikas ka meelelahutusmaailmas räägib lauljanna Ithaka Maria Harito, kes mõned aastad tagasi elas läbi lahkumineku oma elukaaslasest ja esimese lapse isast Tomi Rahulast. Loomulikult jälgis kollane meedia tema ja Tomi lahkuminekut pingsalt, aga «staarpaar» ei kavatsenudki hakata oma lahkarvamusi avalikult klaarima. 19 aastat koos elanud Ithaka Maria ja Tomi suutsid rahulikult ja väärikalt lahku minna ning uutel radadel jätkata.

Oma elu keerdkäikudest räägivad ka endine tõsielustaar ja tänane DJ Triin Tulev ning äsja oma esikromaani üllitanud kireva minevikuga meelelahutusärimees Alan Adojaan, kes kaotas ühe päevaga miljoni...

Põnevad külalised, ootamatud teemad ja kirgikütvad mõttevahetused – Elo Mõttus-Leppiku ja Ingrid Peeki juhitud jutusaade «Stereo» on Kanal 2 eetris laupäeviti kell 20.05