21. Õllesummeri passid tulid müüki üliodava hinnaga

Õllesummer.

FOTO: Mihkel Maripuu

Eesti rahvarohkeim vabaõhufestival Õllesummer alustas 2014. aasta ürituse passide müügiga.

Neljapäevase festivali pass maksab eelmüügis 25 eurot, tehes ühe päeva piletihinnaks 6,25 eurot.

Passi ostjad saavad vältida kohapeal pikki piletimüügi järjekordi, mis oli eriti pingeline teema eelmise aasta Pet Shop Boysi esinemise päeval.

Eesti suurima ja edukaima festivalina oma kolmekümnendatesse astuv Õllesummer avalikustab välismaised artistid ja eesti artistide erikontserdid alates märtsist 2014.

Korraldusmeeskond lubab ka edaspidi hoida festivali kõrget taset ning üllatada välismaiste superstaaride, eesti parimate artistide ning hoogsa peomeeleoluga.

2014. aastal 9.-12. juulini toimuv Õllesummer võtab taas enda alla terve Tallinna Lauluväljaku, ehitades üles seitse lava.

Eelmüügist festivali passi ostjad saavad vältida kohapealseid piletijärjekordi ning liikuda käepaelaga ka päevade jooksul ürituse alalt sisse ja välja vastavalt vajadusele. See vähendab tunduvalt passiomanike aja- ja närvikulu.

Piiratud koguses passid hinnaga 25 eurot on müügis kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Eelmüügist saab osta ka vabalt valitud ühepäevapiletit hinnaga 12 eurot ning soodushinnaga pileteid pensionäridele ja lastele vanuses 6-11 eluaastat hinnaga 9 eurot. Alla 6-aastased lapsed pääsevad festivalile tasuta.

Tagasi üles