Firmabändide võistlus kogub Hooandjas toetust: tahame sel aastal kaasata veel rohkem bände ja publikut

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Firmabänd 2013
Firmabänd 2013 Foto: Tiina Mõniste

Eesti suurim ettevõtete bändide võistlus Firmabänd vajab toimumiseks täiendavaid vahendeid ning korraldajad pöördusid üritustesarja toimumise tagamiseks Hooandjasse.

Firmabändi võistluse korraldaja Roland Tokko sõnul on varasematel aastatel asja tehtud entusiasmist.

«Tahame sel aastal kaasata veel rohkem bände ja publikut, teha kogu üritustesarja professionaalsemalt. Meie sisemine põlemine jätkub, kuid meil pole võimalik enam nii suurel määral eelarvet enda kanda võtta,» kirjeldas Tokko olukorda.

«Kuna muusikahuvilisi on Eestis palju ja üritusel on esinenud kümneid bände, showd vaatamas käinud üle 4000 inimese, siis usume, et suudame katta Hooandja kaudu hädavajaliku puuduva osa,» lisab Tokko.

Firmabänd on Eesti ettevõtete töötajatest koosnevate bändide võistlus. Üritustesarja on korraldatud 2010. aastast. Firmabändil saavad kontoritöötajad argipäevast välja astuda ning täita rokkstaari unistuse – esineda Rock Cafe laval suure hulga publiku ees. Neil on kasutada professionaalne heli- ja valgustehnika ning neid toetab kogenud abimeeskond.

Varem on Firmabändi võistlusel osalenud näiteks Kanal 2, Skype, Swedbank, Merko Ehitus, Nordea, Microsoft ja väga paljud teised ettevõtted ning asutused.

Firmabändi saab Hooandjas toetada SIIN.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles