Venetsueela presidendi Hugo Chavezi säutsumiskontot haldab 200 inimest

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Venetsueela president Hugo Chavez teatab oma minekust Twitterisse, käes hoiab ta Blackberry telefoni
Venetsueela president Hugo Chavez teatab oma minekust Twitterisse, käes hoiab ta Blackberry telefoni Foto: SCANPIX

Venetsueela president  Hugo Chavezi Twitteri kontot järgib veerand miljonit inimest, paari nädalaga on ta saanud 50 000 sõnumit.

Mõistagi ei suuda Chavez sellise infohulga haldamisega riigi juhtimise kõrvalt toime tulla ja see-tõttu moodustas ta sõnumitele vastamiseks rühma 200 inimesest, kirjutab BBC veebikülg.

Chavezi säutsumismenu nörritab riigi opositsiooni, kelle vaateid esindava telejaama Globovison Twitteri konto oli seni riigis number üks. «President võiks säutsumise asemel pühenduda rohkem riigi probleemidele,» ütles üks opositsiooniliider.

Chavez jällegi peab säutsumist maailmaga kontaktis olemise vormiks ja ei heitu ka sellest, et 18% talle saadetud sõnumitest on vaenuliku sisuga. Sellistele sõnumitele saatvat ta vastu naljalugusid.

Arvatakse, et venetsueellasi paelub presidendi konto järgimisel võimalus saata presidendile palvekirju. Presidendi PR-nõunikud loodavad, et kuu lõpuks kasvab konto järgijate hulk miljonini.

Varem on marksistlike vaadetega Chavez nimetanud Twtterit terrorismi tööriistaks, millest võib järeldada, et konto avamisega on ta muutnud oma varasemat seisukohta.

Tagasi üles