E, 4.12.2023

Manowari 25. märtsi kontserdi piletid müüdi läbi!

Elu24.ee muusikatoimkond
, Elu24 peatoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna kell 10.00 algas Piletilevi vahendusel eelmüük maailma absoluutse heavy metal kuninga Manowari 25. märtsi kontserdile Rock Cafes. Eestis ja Lätis üheaegselt alanud müük lõppes juba kell 10.18, sest piletid müüdi läbi.

Kontserdi korraldaja RL Entertainment Baltics eestvedaja Hardi Loog ütles, et sellist nõudlust piletitele ei osanud keegi uneski näha.

«Hetkel on juba käimas läbirääkimised bändiga, et leida sobilik kuupäev teiseks kontserdiks,» lausus Loog.

Manowar on 1980. aastal loodud USA heavy metal-bänd, kes on peamiselt tuntud oma lüürika poolest, mis põhineb fantaasiamaailmal (mõõgad, nõidused jne). Bändi loojaks on bassimees Joey DeMaio, kes toona töötas Black Sabbathi püro- ja bassitehnikuna.

1984. aastal püstitas Manowar Guinnessi rekordi kui kõige valjem bänd maailmas, selle rekordi on nad hiljem kahel korral ise ületanud. Lisaks kuulub bändile maailmarekord kui «kõige pikem heavy metal-kontsert», kui nad esinesid 2008. aastal Bulgaarias järgemööda 5 tundi ja 1 minuti.

Manowar pole kunagi olnud väga kuulus oma kodumaal, seevastu on neil Euroopas, Jaapanis ja Austraalias meeletult lojaalseid fänne. Bänd on ilmutanud 12 stuudioalbumit, mida on üle maailma müüdud rohkem kui üheksa miljonit koopiat.

Manowari esinemised on tuntud kui väga energiarohked kontserdid, millest iga fänn saab kogemuse elu lõpuni. Manowari kuuluvad: Joey DeMaio – bass, klahvpillid Eric Adams - vokaal Donnie Hamzik - trummid Karl Logan – kitarr, klahvpillid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles