Pisarad ja surmahirm: modellisaatest lahkus Gerttu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Gerttu

FOTO: Egert Kamenik

Seekordses Kanal 2 saates «Eesti tippmodell» pidi koju minema Gerttu. Pilte fotosessioonist näed siit.

Gerttu

FOTO: Maiken Staak

Gerttu

FOTO: Toomas Volkmann

Gerttu (pesu: Marks and Spencer; kingad: ABC King)

FOTO: Gunnar Lilles

Gerttu

FOTO: Martin Lazarev

Gerttu Pajusalu

FOTO: Gunnar Lilles

Gerttu Pajusalu

FOTO: Kanal 2

Esmalt viis piltnik ja sukeldumisinstruktor Egert Kamenik tüdrukud Rummu karjääri sukelduma. Esimesena läks vee alla Grete, kelle hädaldamisele fotograaf viltu vaatas.

Kristiina-Liisal tekkis kerge paanikahetk, kuid ta kogus end ja poseeris väga elegantselt. Monika ja Sandra kartsid väga, et nad upuvad ära. Monika ei saanudki oma hirmust üle ning Sandra oli veest välja tulles lausa paanikas ning valas suuri hirmupisaraid. Gerttu kauples fotograafiga päris palju, kuid Arni nautis vee all olekut täielikult.

Kõige traumaatilisem oli kogemus Kristine jaoks. «Mu ema oli mind oodates üheksandat kuud rase, kui ta oleks äärepealt uppunud. Tänu erkkollasele trikoole isa märkas teda ja päästis ta,» seletas Kristine. «Mul oli väga hirmus. Mul tekkis paanika ja aju lülitus välja.»

Fotosessioonile järgnenud ööl nägid mitmed tüdrukud kohutavaid unenägusid ega suutnud magada.

Järgmiseks pandi modellihakatised skulptor Tauno Kangro ateljees figuure voolima. Modelliks oli Aleksei! «Mul oli nii hea meel teda näha!» ei suutnud Arni oma tundeid vaka all hoida.

Modellid viidi balletitundi, kus selgus, et neiud on jahmatavalt viletsas kehalises vormis. Siis pidid nad balletitunnis õpitut poe vaateaknal möödakäijate silme all demonstreerima - kilest kleitides, kõrgetel kontsadel ja kingakarbid käes.

Saate žüriis oli sel korral lisaks Volkmannile, Väljaotsale ja Eesmaale ka moedisainer Kätlin Kikkas. Sel korral heitsid kohtunikud tüdrukutele ette nende diivatsevat käitumist võtteplatsil, toitumisharjumusi ja vähest pingutamist.

Kohtunike hinnangul tegi parima pildi Kristine, kes võitis ka poseerimisvõistluse. Järgnesid Arni, Olga, Kairi, Monika, Kristiina-Liisa ja Sandra. Grete ja Gerttu saavutust hinnati nõrgimaks. Koju pidi minema Gerttu.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles