K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hirmuäratav, tippmodelli kandidaadid viiakse Rummu karjääri sukelduma

Facebook
Comments
Täna «Eesti tippmodellis» - hirmuäratav, kaunitarid viiakse Rummu karjääri sukelduma
Täna «Eesti tippmodellis» - hirmuäratav, kaunitarid viiakse Rummu karjääri sukelduma Foto: Kanal2

Tänases «Eesti tippmodelli» saates saab nii mõnegi modellihakatise õudusunenägu teoks – tüdrukud peavad poseerima vee all, kus leidub nii okastraati, ehitiste varemeid kui ka puurisu. Kristine ei suuda hirmsa minevikukogemuse pärast pisaraid tagasi hoida...  

Kui jumestuskunstnikud hommikul modellimajja saabuvad, tüdrukute huuled sinakaks ja naha kalbeks võõpavad, lõõbivad piigad, et neil tuleb fotosessioonil surnud kalu mängida.

Piltnik ja sukeldumisinstruktor Egert Kamenik viib tüdrukud Rummu karjääri sukelduma. See tekitab paljudes tõsist paanikat – kes ei oska ujuda, kes kardab külma, kelle kopsumaht ei ole piisav, keda kummitavad minevikumälestused.

Paljude tüdrukute katsetus vee all ilus foto saada, lõppeb paraku ellujäämiskursusega, sest jala külge kinnitatud raskus tirib neid armutult vee põhja.

Skulptor Tauno Kangro ateljees asuvad neiud modelli järgi figuure voolima. Kui modellilt valge lina rebitakse ja selle alt modellimajas spioonina elanud Aleksei paljastub, ei suuda Arni oma tundeid vaka all hoida. Tundub, et Aleksei on selle tüdruku südame lõplikult röövinud...

Skulptuurid valmis, viiakse modellid balletitundi. Seal selgub, et neiud on jahmatavalt viletsas kehalises vormis. Nüüd peavad neiud balletitunnis omandatut poe vaateaknal möödakäijate silme all demonstreerima - kilest kleitides, kõrgetel kontsadel ja kingakarbid käes.

Saate žüriis on sel korral lisaks Volkmannile, Väljaotsale ja Eesmaale ka moedisainer Kätlin Kikkas

Sel korral heidavad kohtunikud tüdrukutele ette nende diivatsevat käitumist võtteplatsil, toitumisharjumusi ja vähest pingutamist. Ühte kahe viimase hulka jäänud tüdrukust süüdistatakse selles, et ta ei kasuta kogu oma potentsiaali, teist aga selles, et ta ei saa aru, miks ta sellele konkursile on tulnud.

Kired lõõmavad ja nii mõnegi neiu meelest toob iga järgmine väljahääletus aina ebaõiglasemaid tulemusi...

«Eesti tippmodell» on Kanal 2 ekraanil esmaspäeviti kell 21:30

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles