T, 5.12.2023

Õed lahus! Siiri ja Viivi Sõnajalg on eri riikides hinge ravimas

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Politsei pidas 2013. aastal kinni autoroolis joobetunnustega tabatud Viivi Sõnajala, kes keeldus alkomeetrisse puhumast, mistõttu ta viidi haiglasse kontrolli. Viivi aga pages haiglast, kuna olevat haiglas ära eksinud ning mõni tund hiljem jäi sama auto roolis politseile vahele kaksikõde Siiri, kes olevat õde koju transportinud. «Kui ma hästi aus olen, siis käisin ma vahepeal lõunasalatit söömas ja võtsin ühe pokaali punast veini kõrvale,» rääkis naine. «Mul ei olnud muud võimalust, kuna mu õde oli ära viidud ja ma pidin talle appi minema,» seletas Siiri, miks ta 0,5 promilliga autot juhtis.
Politsei pidas 2013. aastal kinni autoroolis joobetunnustega tabatud Viivi Sõnajala, kes keeldus alkomeetrisse puhumast, mistõttu ta viidi haiglasse kontrolli. Viivi aga pages haiglast, kuna olevat haiglas ära eksinud ning mõni tund hiljem jäi sama auto roolis politseile vahele kaksikõde Siiri, kes olevat õde koju transportinud. «Kui ma hästi aus olen, siis käisin ma vahepeal lõunasalatit söömas ja võtsin ühe pokaali punast veini kõrvale,» rääkis naine. «Mul ei olnud muud võimalust, kuna mu õde oli ära viidud ja ma pidin talle appi minema,» seletas Siiri, miks ta 0,5 promilliga autot juhtis. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Kui mõnda aega tagasi selgus, et Viivi Sõnajalg on jalge alt pühkinud Eesti pinnase ning suundunud Portugali õpingutele, siis nüüdseks on lahkunud ka Siiri Sõnajalg, aga hoopis teise suunda.

Siiri Sõnajalg aga on lahkunud hoopis Iirimaale hingeravile, vahendab ajakiri Naised.

Legendaarsed õed Siiri ja Viivi polegi koos õpingutel, vaid ravivad oma hinge eraldi olles.

«See on selline kool, kus inimene saab endale hingeabi. Ma arvan, et ainus vaba päev, mis olema saab, ongi pühapäev!» on Siiri igati uhke, et saab hingeravile pühenduda.

Samamoodi nagu Viivi teatas, ütleb ka Siiri, et alkoholi jaoks aega lihtsalt ei jätku ning koolis nagunii peab ju karske olema.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles