P, 3.12.2023

Janne Saar: nooremana olid sünnipäevad olulisemad

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Janne Saar
Janne Saar Foto: Carola Madis

Lauljatar Janne Saar, kes juba pikemat aega naudib luksuslikku elu USAs, tähistas 17. oktoobril oma 27. sünnipäeva.

Buduaar uuris Janne käest, kuidas ja kellega ta oma sünnipäeva sel aastal tähistas.

Janne sünnipäev oli sel aastal üsna töine, nimelt oli kaunitaril kindel soov just selleks päevaks oma uus singel välja anda.

«Sellel aastal olin ma oma sünnipäeval kodus ja kes teadsid need käisid õnne soovimas. Ma väga tahtsin oma sünnipäevaks uue video välja anda, seega võib öelda, et sel aastal oli sünnipäev üsna töine. Mul ei ole selle vastu aga mitte midagi, sest ma armastan kõike, mis minu tööga seotud on. Uue loo nimi on «Good Things» ja tegime sellele ka video,» nendib Janne rõõmsameelselt, et tema jaoks on töö tegemine puhas nauding.  

Kunagi unistab Janne oma sünnipäeva tähistada aga hoopis eksootilistel Kariibi mere saartel. «See oleks parim paik maailmas, kus oma sünnipäeva pidada, teeksin rannas ühe korraliku peo,» muigab Janne.

Janne nendib, et tegelikult ei ole sünnipäevade tähistamine tema jaoks enam nii oluline kui see oli lapsepõlves: «Kui ma noorem olin, siis olid sünnipäevad olulisemad. Hetkel on see lihtsalt üks tore päev, kus saab tavalisest rohkem tähelepanu ja soovitakse kuhjaga õnne.»

Parim kingitus, mis Jannele kunagi tehtud on? «Kõige parem kingitus on emotsioon, mis ma oma sõpradelt ja perelt saan. Tunne, et olen neile väga tähtis ja kallis. Mul on palju ilusaid kingitusi tehtud, ei oska öelda, milline on parim,» tunnistab Janne.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles