Endine kallim: Steve Jobs tegeles tantraseksiga

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Steve Jobs
Steve Jobs Foto: SCANPIX

Apple`i asutaja Steve Jobsi endise kallima sõnul harrastas mees tantraseksi ja kutsus teda pärast reisi Indiasse oma aias asuvasse kuuri seda nautima.

Jobsi endine kallim Chrisann Brennan annab 29. oktoobril välja raamatu, milles ta räägib tema ja Jobsi suhetest, edastab news.com.au.

Brennan ja Jobs olid koos viis aastat. Nende suhe sai alguse 1972. aastal ja lõppes 1977. aastal. Brennan jäi siis rasedaks ja sünnitas tütar Lisa.

Jobs eitas, et tema on Lisa isa. 1979. aastal tehtud isadustest kinnitas seda.

Raamatus «The Bite in The Apple: A Memoir of My Life With Steve Jobs» seisab, et Jobs külastas Indiat 1974. aastal ning tuli sealt tagasi paljude uute ideedega.

«Ta küsis, kas ma tahaksin koos temaga ta aias olevas kuuris tantraseksida,» seisab raamatus.

Brennani sõnul ta vastas, et nad ei ole vaimselt selleks valmis ning ta keeldus. See rikkus nende suhet.

Naise sõnul tekkis pärast Indiat Jobsil seksistlik suhtumine naistesse ning ta hakkas ülistama maskuliinsust ning alandama feminiinsust.

«Meie rasestumisvastane vahend oli seni olnud katkestatud suguühe. Jobsil aitas see samas energiat säilitada. Ta teadis, et seksuaalenergia liigne kulutamine takistab tal ka briljantsete ideede tekkimist,» kirjutab Brennan.

Hiljem nad harrastasid tantraseksi ning pärast seda rasestus Brennan hoolimata rasedusvastasest vahendist 24 tunni jooksul.

«Tantra ajal oli ta minuga väga õrn ja see oli suurepärane kogemus,» lisas naine.

Naine rääkis rasedusest Jobsile ning mees ei tahtnud sellest midagi kuulda.

«Ta ütles, et ma varastasin ta geene,» lisas Brennan.

Kui isadustest näitas, et Jobs on isa, nõustus mees tütart toetama 500 dollariga kuus.

Nädal pärast tütre sündi tuli müügile Jobsi loodud esimesed Apple`i arvutid, mis tõid talle sisse miljoneid.

Tagasi üles