K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Endla kutsub noori ühiskonnaõpetuse tundi koos “Mässajatega”

Veste Roosaar
, toimetaja
Facebook
Comments
Endla teatri lavastus "Mässajad".
Endla teatri lavastus "Mässajad". Foto: Ants Liigus

Pärnu Endla teater mängib veel kaks korda Roy Strideri ja Andres Noormetsa lavastust “Mässajad” koos temaatilise vestlusringiga, teatrikülalistega võtavad jutu üles majandusajaloolane Jaak Valge ja poliitik Silver Meikar.


Juba sel reedel, 9. aprillil on etendusjärgset vestlusringi vedama kutsutud Jaak Valge, 15. mail on külas poliitik Silver Meikar andis teada Endla teatri avalike suhete juht Katrin Maimik.“Mässajad” räägib noortest teisitimõtlejatest, kes tunnevad missioonitunnet maailma heaks midagi ära teha ja ühinevad seetõttu G8 vastase protestiliikumisega. Tegemist on poliitilise ja sotsiaalse lavastusega, mille tegevus toimub 2007. aasta kevadel Rostockis aset leidnud ja massirahutustega päädinud G8 tippkohtumise ajal.“Mässajad” on “Eesti teatriaasta auhindade 2010” algupärase dramaturgia kategooria ja Salme Reegi preemia nominent.Teater pakub õpilasgruppidele neile etendustele soodushinnaga pileteid, mis maksavad 75 krooni.


Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles