Helen Randmäe: kontsad teevad naised tugevaks

TLNPM02: ULTRA GO LIVE : TALLINN, EESTI,2SEPT06- NEXUS mm/ Foto: ARTUR SADOVSKI/POSTIMEES

FOTO: ARTUR SADOVSKI/PM/EMF

Lõpuks on soe suvi ka meie juurde jõudnud. Seoses sellega on naised läinud julgemaks ning hakanud kandma ka lühemaid seelikuid, mis käivad käsikäes kõrgete kontsakingadega. Või hoopis sandaalidega?

Buduaari verivärske staarreporter Marko Tubli uuris kolmapäeva õhtul Kaia Triisa ja Evely Ventsli sünnipäevapeol ööklubis Angel, milliseid jalavarjusid eelistavad meie tuntud inimesed kanda.

«Mida kõrgemad on kontsad, seda parem,» lausus naerdes Helen Randmäe, endine Nexuse liige. «Need teevad naised tugevaks, rõhutavad rohkem naiselikkust ning jalgade ilu. Plätud on vaid selleks, et nendega rannas käia,» arvab ta.

«Mina nägin küll Helenit üks kord rannajalanõudega tänaval patseerimas,» parandab Janne Saar siiski oma endist bändikaaslast. «See juhtus jah võib-olla üks kord,» tunnistab Helen oma apsakat. «Kuid tavaliselt eelistan ma ikka kanda kontsakingi. Mulle meeldib enda jalgade ilu.»

Ärinaine Margit Hakomaa eelistab alati kanda jalanõusid, mis on mugavad. «Minu meelest loeb rohkem inimese isikupära, mitte see, mis tal jalas on. Naised teeb ilusaks just see, kes nad sisemiselt on. Välimust võid sa alati muuta, kuid sisemust ning iseloomu mitte kunagi.»

Kaia Triisa pajatas aga, et tema lausa jumaldab kõrgeid kontsi. «Kontsad aitavad hoida jalgu ilusana ning rüht on alati tänu nendele sirge.»

Kuid Evely Ventsli purustas kõigi eelnevate kaunitaride eelistused. «Olen tossude inimene. Need on minu jaoks mugavad ning ma naudin nende kandmist. Loomulikult kannan ma vahel ka kontsakingi, kuid seda juhtub ikkagi väga harva.»

 

 

 

Tagasi üles