P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ugala on teatritudengite päralt

, Ugala kirjandustoimetaja
Facebook
Comments
Foto: PEETER KÜMMEL/SAKALA

Ugala ruumid on täis noori lavajõude: suurel laval teeb oma diplomilavastusega proove Eesti muusika- ja teatriakadeemia lavakunstikooli 24. lend ning fuajee on vallutanud Tartu ülikooli kultuuriakadeemia üheksanda lennu teatritudengid.


Kevadel õpinguid lõpetava lavakunstikooli üliõpilaste viimase diplomilavastusena jõuab 20. märtsil publiku ette Tom Stoppardi «Arkaadia», mille lavastab kursuse juhendaja Hendrik Toompere.«Arkaadiat» mängitakse vaid sel kevadel, kolm etendust antakse Viljandis, kaks Tallinnas, kaks Tartus ning üks Rakveres.Kultuuriakadeemia üheksas lend astub aga väikeste vaatajate ette lastehommikutega, millest ühe aluseks on eesti loomamuinasjutud, teine aga on sündinud Kornei Tšukovski loo «Doktor Valus­on» ainetel.Lastehommikute lavastaja on Kalju Komissarov ja lauluõpetaja Peeter Konovalov.Esimesed lastehommikud on teatri fuajees 9. märtsil kell 10 ja 12.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles