Milliseid prohmakaid vältida esimesel kohtamisel

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Esimene kohtamine võib olla otsustava tähtsusega, sest just seal selgub, kas suhtest ka midagi arenema saab hakata. Nagu ühest uuringust välja tuli, ei piisa alati vaid sümpaatiast.


Ühes asjas on nii mehed kui naised ühel nõul: kõige hullem on see, kui kaks inimest vastakuti istuvad ja vaikivad. Vaikimist pidas eriti ebameeldivaks tervelt 67 protsenti vastanutest, vahendab Nachrichten.at Elite Partneri poolt korraldatud küsitlust.


Edasi lähevad arvamused lahku. Näiteks ei meeldi naistele, kui mees liiga palju endast lobiseb, mehi häirivad egotsentrilised kaaslannad mõnevõrra vähem. Väga ebameeldivaks peetakse ka seda, kui keegi ennastunustavalt ja katkematult oma eelmisest partnerist räägib.

Esimesel kohtamisel mängib loomulikult rolli ka välimus. 54 protsenti meestest on väga pettunud, kui nende kohtingukaaslane piisavalt atraktiivseks ei osutu.

Stiiliekspertide sõnul võiksid naised esimesel kohtamisel kanda midagi pastelset, sest need toonid mõjuvad pehmendavalt. Kindlasti ei sobi liiga väljakutsuv riietus või meik.

Kuigi heaks ideeks ei peeta ka pikantsete naljade rääkimist, see mõjub eemaletõukavalt 39 protsendile naistele ja 22 protsendile meestele.

Kindlasti ei tule kohtamisel kasuks see, kui end närvitsemisest purju juua või siis kokkusaamisele hilineda.

Peamised vead / puudused kohtamisel:

1. Endisest partnerist lobisemine.
2. Kaaslane ei ole atraktiivne.
3. Ta räägib ainult endast ning ei lase teisel sõnakestki lausuda.
4. Ta joob ennast täis.
5. Ta jääb hiljaks.
6. Ta viskab kahemõttelist nalja.
7. Ta laterdab kohtamise ajal telefoniga.
8. Mees laseb naisel kohtamise eest ise maksta.
9. Ta kurdab terve aja enda üksildase elu üle.
10. Ta tellib endale toidu, milles on palju sibulat ja küüslauku.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles