Anu Saagim: heategevus aitab meil elada ja võita!

Ehtebasaar Viru Keskuses 13.02.10 - Avaliku elu tegelased Anu Välba, Merle Liivak, Anu Saagim, Ines, Jevgeni Fokin, Martin Saar, KalaMari, Tanel Padar, Hannaliisa Uusmaa, Piret Järvis ja Tallinn Dolls duo Karolin Kuusik ning Liisi Eesmaa on võtnud nõuks heategevuse nimel kujundada ise ehteid, mis väljendavad nende isikupära.

FOTO: kalamari

Laupäeval, 13. veebruaril kell 12.00 kogunevad tuntud avaliku elu tegelased Viru Keskuse aatriumisse, et alustada heategevusliku Ehtebasaariga.

Kohal on isiklikult Anu Välba, Karolin Kuusik, Liisi Eesmaa, Merle Liivak, Anu Saagim, Jevgeni Fokin, Martin Saar, Kalamari, Tanel Padar, Hannaliisa Uusma ja Piret Järvis.

Ühiselt jäädvustakse oma allkirjad hiigeltšekile, mis nädala pärast Heateo Sihtasutusele koos numbriga üle antakse.

Plaate keerutab DJ Martin Veisman ja mikrofoniga dirigeerib Zenja Fokin.

Miks osaleb Anu Saagim heategevusüritusel?

Anu: Heategevus on justkui headest soovidest kantud muinasjutt, mis muutub ühel hetkel reaalsuseks. Lisaks sellele, et see aitab abivajajat, pakub see kindlasti rahuldust ka andjale.

Ja kui heategu tuleb südamest ning on kantud armastusest, siis sellel on minu jaoks hindamatu emotsionaalne väärtus. Kõige pisemgi heategu annab päikesekillu, mille soovitan talletada südamesoppi. See on väärtus, mida keegi ei suuda teilt eales ära võtta.

Kiika Anu disainitud ehteid! Kuidas meeldib?