K, 29.11.2023

Anu Saagim: heategevus aitab meil elada ja võita!

Elu24
, moetoimetus
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ehtebasaar Viru Keskuses 13.02.10 - Avaliku elu tegelased Anu Välba, Merle Liivak, Anu Saagim, Ines, Jevgeni Fokin, Martin Saar, KalaMari, Tanel Padar, Hannaliisa Uusmaa, Piret Järvis ja Tallinn Dolls duo Karolin Kuusik ning Liisi Eesmaa  on võtnud nõuks heategevuse nimel kujundada ise ehteid, mis väljendavad nende isikupära.
Ehtebasaar Viru Keskuses 13.02.10 - Avaliku elu tegelased Anu Välba, Merle Liivak, Anu Saagim, Ines, Jevgeni Fokin, Martin Saar, KalaMari, Tanel Padar, Hannaliisa Uusmaa, Piret Järvis ja Tallinn Dolls duo Karolin Kuusik ning Liisi Eesmaa on võtnud nõuks heategevuse nimel kujundada ise ehteid, mis väljendavad nende isikupära. Foto: kalamari
Laupäeval, 13. veebruaril kell 12.00 kogunevad tuntud avaliku elu tegelased Viru Keskuse aatriumisse, et alustada heategevusliku Ehtebasaariga.

Kohal on isiklikult Anu Välba, Karolin Kuusik, Liisi Eesmaa, Merle Liivak, Anu Saagim, Jevgeni Fokin, Martin Saar, Kalamari, Tanel Padar, Hannaliisa Uusma ja Piret Järvis.

Ühiselt jäädvustakse oma allkirjad hiigeltšekile, mis nädala pärast Heateo Sihtasutusele koos numbriga üle antakse.

Plaate keerutab DJ Martin Veisman ja mikrofoniga dirigeerib Zenja Fokin.

Miks osaleb Anu Saagim heategevusüritusel?

Anu: Heategevus on justkui headest soovidest kantud muinasjutt, mis muutub ühel hetkel reaalsuseks. Lisaks sellele, et see aitab abivajajat, pakub see kindlasti rahuldust ka andjale.

Ja kui heategu tuleb südamest ning on kantud armastusest, siis sellel on minu jaoks hindamatu emotsionaalne väärtus. Kõige pisemgi heategu annab päikesekillu, mille soovitan talletada südamesoppi. See on väärtus, mida keegi ei suuda teilt eales ära võtta.

Kiika Anu disainitud ehteid! Kuidas meeldib?

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles