Eesti Muusikaauhinnad 2020

Simpel Sessioni ekstreemne peoprogramm: pidutse koos Sheckleriga!

6. -7. veebruaril 2010 näeb Tallinnas Saku Suurhallis toimuva Simpel Session 10 raames ekstreemspordimaailma kuumimat nime – Ryan Shecklerit

FOTO: Simpel Session

10. sünnipäev pole mitte alati vaid morsipidu! Euroopa suurim ekstreemspordifestival Simpel Session 10 adrenaliini täis võistlus läheb õhtuti sujuvalt lõppematuks peoprogrammiks üle.

Täna pidutsevad üle maailma Tallinna saabunud ekstreemsportlased Red Bull Warm-Up Party’l Urban House’is. Sessioni sünnipäeva juhatavad sisse One Dollar Project, DJ Benito, DJ Prescot, DJ Mamania, Paul Oja ja Bert on Beats.

Uksed avanevad kell 22:00 ning esimesel tunnil on kõigile naissoo esindajatele sissepääs kaks ühe hinnaga. Peole on oodata paljusid Simpel Session 10 võistlejaid, peol pidutseb teistega ka Ryan Sheckler.

Laupäeval, 6. veebruaril esilinastub kinos Sõprus Eesti esimese täispika trikirattafilmi esilinastus kinos Sõprus. Film lükatakse käima kell 22. Esilinastuse järel on kõik oodatud pidutsema Club Hollywood’i, Simpel Sessioni suurimale ametlikule peole! Rahvast kütavad üles DJ Critikal, DJ Quest, Paul Oja ning Kallervo Karu on drums. Uksed avatakse 23:00.

Pidude maratonile paneb otsatu lõpu Lege Simpel Sessioni Aftekas Von Krahlis, kus plaate mängivad Paul Oja, Madis Nestor, Critikal, Jaagub Jalakas ja Quest.

Kõikidel Simpel Sessioni pidudel on vanusepiirang 18 aastat.

Täpsem programm ja piletihinnad: http://www.session.ee/2010/parties/

 

Pikemalt tänasest peost:

Pidutse reedel koos kuumade ekstreemsportlastega!


Reedel 5. veebruaril avab Tallinna klubi Urban House üheks õhtuks oma uksed ja muutub ekstreemsportlaste ning nende fännide peomekaks.

Simpel Session 10 Red Bull Warm Up ei ole lihtsalt üks pidu. Lisaks sellele, et kõigil fännidel on võimalik ekstreemspordi staaridega, eesotsas Ryan Sheckleriga näost näkku kohtuda, juttu ajada ning nendega koos lõbusalt aega veeta, on kohale lennutatud veel muljetavaldav DJ-nimistu.

Live-kontserdi annab üha enam populaarsust koguv kodumaine underground-ansambel One Dollar Project, kes andis eelmise aasta lõpus välja oma esimese kauamängiva.

Ansambli One Dollar Project lõid 2007. aasta kevadel Kristjan Pärn, Margus «Kusti'» Gustavason ja Maik Rõngelep.

Samad mehed on olnud tegevad ansamblis East Trading Wang, mille lugu «Worm» jõudis Adam Sandleri filmi «Little Nicky» soundtrackile ning rohkem või vähem kuulsates Eesti ansamblites nagu Damage, Forgotten Sunrise, Flytrap, Switch, Patient Zero, Shelton San ja paljud teised. 2009-aasta suvel liitus bändiga ka ansambli Shelton San frontman Valter Nõmm. Bändi muusikat võib iseloomustada kui meloodilis-energilist, kaasakiskuvat, piirideta rock'n'roll'i.

Lisaks lendab kohale tunnustatud hiphop ja breakbeat DJ Mamania. Mamania on Leedu number üks urban-muusika DJ ja Leedu populaarseima hip-hop bändi G&G Sindikatas liige.

Mamaniaga koos astub ülesse Poola DJ Benito, kes on Break da Funk rühmituse liige ning korraldab Poolas samanimelist pidude sarja ja raadiosaadet.

Lisaks on peol esindatud Eesti DJde paremik, eesotsas DJ Criticali uue tantsumuusika projektiga Bert on Beats, mille debüütalbum ilmub sel aastal maineka Man Recordings plaadifirma alt ning Toe Tagi DJ ja produtsent Paul Oja.

Peoinfo:

ONE DOLLAR PROJECT (LIVE)

DJ Benito (Break Da Funk / PL)
DJ Prescot (PL)
DJ Mamania (G&G Sindikatas / LIT)
Paul Oja (Toe Tag / Check One Two / EE)
Bert On Beats (ManRecordings / EE)

Uksed 22:00

Pilet 125 / flaieri või sessioni piletiga 100
Esimesel tunnil naistele 2 ühe hinnaga
Simpel Session 10 osaleja käepaelaga tasuta!

Tagasi üles