N, 7.12.2023

Gibson vihastas telesaates anti-semitismi teemaliste küsimuste peale

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mel Gibson
Mel Gibson Foto: WENN

Mel Gibson muutus hiljutis ühes USA telesaates intervjuud andes maruvihaseks pärast seda, kui juudi päritolu reporter päris talt 2006. aastal aset leidnud väidetava juudivastase sõnavõtu kohta.

Gibson reklaamis saates oma uut filmi «Edge Of Darkness» ning meeldivalt alanud intervjuu muutus tema jaoks ebamugavaks niipea, kui saatejuht Sam Rubin temalt kolme aasta taguse intsidendi kohta seletust nõudma asus, vahendab WENN.

«Mõned inimesed ootavad teid tagasi, mõned inimesed ütlevad, et te ei peaks kunagi kinolinale tagasi tulema,» ütles saatejuht, mille peale näilisel solvunud Gibson küsis vihaselt «Miks?» ning Rubin vastas: «Selle pärast, mis varem juhtus. Nende kommentaaride pärast, mis teile omistati.»

Gibson, kelle väitel ei tähenda nende väidete talle omistamine sugugi seda, et ta midagi sellist ka tõesti ütles, küsis seepeale saatejuhilt vihasena: «Ma saan aru, et sul on selles kakluses mingi oma kasu mängus? On see nii? Või oled sa erapooletu?»

Vahetult pärast 2006. aastal aset leidnud intsidenti vabandas Mel Gibson avalikult ning möödunud aastal kustutati karistus tema kuriteoregistrist pärast seda, kui ta lõpetas edukalt kolme aasta pikkuse katseaja. Lisaks loobus mees juhtunu tulemusena alkoholi tarvitamisest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles