Maag Hannes Vanaküla: Nastja ja Sergei loovad rassiviha

Maag Sergei hakkab otsima Tartus kadunud Jaak Lõivukest

FOTO: Kanal 2

Maag Hannes Vanaküla, keda muuhulgas ka sektipidamises süüdistatakse, kahtlustab, et populaarsed selgelnägijad Nastja ja Sergei on Venemaa imperialistide käsilased. Elu24 uuris Hanneselt, kuidas see tema arvates täpsemalt avaldub ja kuidas rahvas end selle eest kaitsma peaks?

Selgeltnägijad Nastja ja Hannes Vanaküla

FOTO: elu24.ee


Hannes, teatasid hiljuti, et maagid Nastja ja Sergei on vene vallutajate marionetid. Kuidas Sinu arvates venelastel see hüpnotiseerimine ja maailmavallutamine täpsemalt käib?

Selleks, et seda lõpuni mõista, pean minema ajas 20 aastat tagasi. 20 aasta eest pöördusid minu poole vene rahvusest inimesed, kes tegid ettepaneku uurida inimese mõtlemist ja teostada maagia ja hüpnoosi kaudu inimeste allutamine. Ma keeldusin. Nii sain ma nende viha osaliseks. Nad üritasid mind allutada hüpnoosiga. Sealt sain ma esimesed elukogemused, mis puudutavad hüpnoosi.

Mis edasi sai?

Ilmnes, et ma olen hüpnoosi suhtes immuunne. On teada, et kõik inimesed ei allu hüpnoosile. Looduses leidub alati mõningaid kõrvalekaldeid. Näiteks on teadlased kindlaks teinud, et põhjamaa inimestest 10 protsenti on immuunsed HIV suhtes. Kuna ma ei allunud hüpnoosile, tahtsid nad allutada mind läbi lähedaste inimeste, kelle peal hüpnoos mõjus. Tekkis olukord, kus pidin hakkama ellujäämise nimel võitlema omaenda lähedastega.

Mis ette võtsid?

Ma olin sunnitud endas välja arendama samad oskused, mis neil olid, et lähedastelt hüpnoos maha võtta. Sealt algaski minu nõiatee (nimetan ennast maagiks, sest mul ei ole psühholoogipabereid, kuigi just inimestetundmist valdan ma kõige paremini).

Selle protsessi käigus sai mulle paljutki selgeks. Mõistsin, et omal ajal oli KGB plaan allutada maailm hüpnoosiga. Väga hea näide nende katsetustest olid Kašpirovski teleesinemised. Siis vahetus võim, aga valitsuses olid edasi samad inimesed.

Näiteks oli Arnold Rüütel omal ajal ENSV kompartei peapresiidiumi esimees. Samas on ta Eesti Vabariigi eelmine president. Nii on ka Venemaal. Need, kes juhtisid KGBd, on endiselt pukis ja nende maailmavallutusplaanid on endiselt jõus.

Kuna keegi ei teinud nendest faktidest välja ja lasid KGB maagidel vabalt tegutseda (edaspidi nimetame neid lihtsalt sortsideks), ei jäänud mul muud üle, kui moodustada ise grupp inimestest, kellega neile vastu seista.

Teadsin, et sortsidel on raha, võim valitsuses ja palju ajupestud inimesi. Minu ainuke valik oli olla kvaliteetsem kui nemad. Hakkasin kaardistama inimese mõtlemist ja välja koolitama inimesi, kes suudaks mõjutada teiste inimeste mõtlemist. Täpsemalt, kes oskaksid hüpnoosi maha võtta.

Kuidas hüpnoosi mahavõtmine täpsemalt käib?

Mõtlemine koosneb 24 kapist. 12 kappi on seotud inimeste sotsiaalsusega. Neid osasid peab kasutama juht, liider. Need kapid on enamikul inimestel uinunud olekus ehk ei tööta. See on nii ususüsteemi tõttu. Usk on blokeerinud inimeste süsteemse nägemise ehk mõtlemise. Usk ei luba inimestel näha tervikpilti, kuna see oleks ususüsteemile kahjulik.

Ainult tervikpildiga saab luua uut kvaliteeti. Ususüsteemid kardavad, et võivad tekkida uued liidrid, kes lükkavad nemad troonilt. Seepärast ongi nimetatud 12 kappi uinuvas olekus. Kuna kristlus on oma töö teinud ja ainult mõnel väga üksikul need kapid töötavad, on tekkinud automaatrežiim: kuna lapsevanematel endal on need kapid uinunud olekus, ei aktiveeri nad kappe ka oma lastes.

Siinkohal ei pea usklikud aktiivselt sekkuma (põletama mõtlevaid inimesi), allutamine toimib iseenesest. Selle tõttu, et inimestel need kapid ei tööta, saavadki võimule sellised tegelased/organisatsioonid nagu Stalin, KGB, sortsid, ühesõnaga teisi terroriseerivad inimesed. Ülejäänud 12 kappi on seotud inimese individuaalsusega. Igal kapil on vastav kogus sahtleid. Võtame näitena kahend-, kolmend- ja  viiendsüsteemi kapid.

Kahendsüsteemi kapis on heade ja halbade asjade sahtel. Mis on inimesel heade asjade sahtlis, sellega tahab inimene ühendust. Tema hoiak ja suhtumine sellesse on positiivne. Halbade asjade sahtlis on asjad, millest inimene hoiab eemale.

On Sul mõni näide tuua? 

Toon näite Leedust, kus ärimees tegi poe maapiirkonda, aga keegi ei käinud seal. Ärimees läks kirikusse, maksis suure summa. Kirikuõpetaja andis rahvale kantslist teada, et on avatud uus hea pood. Nüüd hakkas poes rahvast käima. Selle näite põhjal võib öelda, et külaelanikel on heade asjade sahtlis kirik ja kõik mittekiriklik on paigutatud halbade asjade sahtlisse.

Seda tõde teavad sortsid ja madalatasemelised manipulaatorid, kes inimestega mängivad. See on põhiline kapp, mille kaudu ajupesu tehakse.

Kolmendsüsteemi kapis on ajafunktsioon. Mis on tulevikupesas, selle poole inimene püüdleb. Mis on olevikupesas, selle eest inimene hoolitseb ja mis on mineviku pesas, seda inimene analüüsib, sellest teeb järeldusi, kujundab uusi teadmisi. Selle mõistusekapiga suudavad mängida juba professionaalsed manipulaatorid ja ka sortsid.

Kas Sina oma klientide/õpilaste peal ka kapisüsteemi kasutad? 

Ise kasutan seda süsteemi klientide puhul, kellel on õnnetu armastus. Kui minu juurde tuleb näiteks naine murega, et mees jättis ta  maha, on tegemist olukorraga, kus naise olevikupesas on mees ja naine tahab suhte eest hoolitseda. Mehel on aga naine minevikupesas või üldse ajafontsioonist välja tõstetud. Selline olukord teeb naise hingele haiget.

Nüüd pole vaja teha midagi muud, kui hüpnoosiga tõsta mees naise olevikupesast minevikupessa. Naine saab lahti hingevalust ja suudab meest näha kaine pilguga ning probleem ongi lahendatud.


Viiendsüsteemi pesas on iidolkujud. Iga meie iidolkuju juhib ühte meie põhiosa (olemust, teadvust, hinge, vaimu, mõistust). Viiendsüsteemis on 5 iidolpesa:

1. Olemusepesas on inimese boss. Inimene ei suuda ennast kõige eest kaitsta, sest ta pole  täiuslik. Sinna valib ta inimese või süsteemi, kellele ta allub ja kellelt otsib kaitset.

Bossi vastu inimene kätt ei tõsta. Näiteks mõnel mehel on bossi pesas ema. Ema on ta jaoks püha. Mulle meenub üks kantpea Venemaalt, kelle sõna maksis. Kõik täitsid tema käske. Kui aga ema helistas ja käskis koju tulla, allus ta vastu vaidlemata. Bossi pesas võib olla ka kirik.

2. Teadvusepesas on inimese õpetaja. See on isik, kelle poole inimene pöördub, kui ta tahab lahendusi, õpetusi. Mõnel inimesel on teadvusepesas näiteks piibel. Raskel hetkel otsib ta vastuseid sealt.

3. Hingepesas on maailm, süsteem, kus inimene elab. Näiteks elavad tibid glamuurimaailmas, kurjategijad kriminaalmaailmas. Mõni inimene loob oma maailma ja siis näevad inimesed, et mõned elavad sektijuhi maailmas.

4. Vaimupesas on kohustused ehk n-ö püha missioon.

5. Mõistusepesas on väärtushinnangud. Tänapäeval on inimestel seal raha. See on massihüpnoos. Inimesed ei mõista, et raha on mõõdupuu, mitte väärtus. Inimene, kes suudab sealt pesast raha välja lükata ja panna õige väärtuse asemele, suudab luua hüvesid ja raha tuleb iseenesest.

Too viimase kohta mõni näide.

Mõtlemisvõime on väärtus. Mõtlev inimene loob kirjelduse. Tänu kirjeldusele suudame luua masinaid, kasutada loodusressursse ning seeläbi jõuab meieni ka raha.

Väärtus on ka oma maailmaga inimene. Selline inimene loob elumänge, mis toidavad hinge. Toome näite: räägitakse, et Arnold Oksmaa ja Liis Lass on opakad. Tegelikult on nad väärtused. Meedia kirjutab neist. See tõmbab rahvast ligi (hing vajab emotsionaalset toitu) ja kui mingi meediakanal on popp (tal on kasutada hingetoitjad), saadakse reklaamirahasid.

Inimeste ajudesse on pandud need inimesed (Lass ja Oksmaa) halbade asjade pesasse põhjusega, et inimesed ei kasutaks neid ise.

Nastja ja Sergei on marionetid - mida sellega ilmas pead?

Sortsid püüavad pesadega manipuleerida, aga nad ei valda seda teemat. Mõistusepesas on neil raha ja seega on nad ise suurema süsteemi mängukannid. Nende eesmärk on saada raha, mitte luua hüvesid.

Nad teavad, et kui nad saavad oma marionetid panna inimeste bossipesasse, saavad nad inimesi orjastada, aga Nastja-Sergei projekt on neil läbi kukkunud, sest nad on eksinud ühes asjas. Nad arvavad, et eestlased paigutavad bossipesasse nõia. Eestlane paigutab nõia õpetajapesasse. Nad teevad palju vigu.

Too mõni näide palun.

Näiteks, kui ma lõin vastupanuliikumise, tahtsid nad selle eos lämmatada. Nad arvasid, et me toetume inimestele. Ilmekas näide oli see, kui kuskil viis aastat tagasi leidsid nad ühe võimuhimulise poisi nimega Elvis Veskaru. Nad hüpnotiseerisid ta ära.

Elvis suhtles endast vanema venelasest õpetajaga. Tema lõi Elvise vaimu pesasse programmi, et kui ta hävitab minu, saab ta minu meeskonna endale. Ta hakkas pealtnägijale materjali koguma, et avalikustamisega mind purustada, aga tegelikult läks teisiti. See saade aitas mul hoopis leida inimesi meeskonna tarbeks. Õiged tegelased, kellel on hüpnoosi suhtes immuunsus, võtsid minuga ühendust.

Järgmine projekt, kus taheti juba minu meeskonda maha teha, oli «Nõidade tuleproov». Seal loodi rahva ajusse meist negatiivne pilt, lootuses, et inimesed hoiaksid meist eemale.

Kui ka see ei aidanud, vaid «Tõe hetkes» võitis Merje 200 000 tuhat krooni, toodi jälle mängu Mihkel Kärmas. See oli neil hea ettevalmistatud projekt. Palju inimesi hüpnotiseeriti selle saate pärast ära.

Siinkohal on õige aeg rahvale öelda: meie ja sortsid oleme väliselt ühesugused, ainult sisu on erinev. Sortsid töötavad Venemaa heaks, meie Eesti nimel. Meie olemasolu on tõestus Venemaa luure hüpnotiseerijatest.

Ega asjata Teur nõiasaatesse ämbriga läinud ja Spitšonokile õelnud: «Ära ämbrisse astu!» Meie avalikustamisega avalikustavad nad ka iseenda. Meile see sobib, sest meie ei häbene oma eesmärke.

Ja mil moel võivad Sergei ja Nastja sellega seotud olla?

Nemad on marionetid, keda läbi sohi ja upitamisega tehti iidolkujuks, et õigel ajal saaks läbi nende juhtida Eesti rahvast. See on projekt, kuidas assimileerida eestlasi venelastega (muuta eestlased venelasteks).

Ainult meie, naiivsed inimesed, arvame, et venelased sulanduvad meiesarnasteks. Tegelikult toimub assimilatsioon juhi järgi. Kui need kaks inimest on rahva bossipesas, arenevad inimesed nendesuguseks. Sortsid ise ei ole kunagi nähtaval, nad kardavad avalikustamist!

Kas Sa ei karda, et ajad eestlastele sel moel hirmu nahka?

Teadmine ja selgus ei ole kunagi hirmutav. Mitteteadmine tekitab inimeses hirmureaktsiooni.

Mõne arvates õhutad Sa siiski rassiviha?

See on sisestatud programm. Tegelikult loovad rassiviha Nastja ja Sergei. Nad on tehtud iidolkujuks, kuid inimestele nad lahendusi ei anna. Lahenduste andmine on juhi kohustus, ta peab aitama oma alamaid, muidu inimesed pettuvad neis.

Kuna Sergei ja Nastja on vene rahvusest, laiendavad inimesed oma pettumust kõikide venelaste peale, sest inimeste jaoks on nad näidisvenelased. Seetõttu kannatavad ka normaalsed ausad venelased. Ja ongi käes rassiviha.

Eestlane on väga salliv. Seda on selgelt näha faktist, kuidas rahvas alguses Nastjat austas. Ei tasu väita, et eestlane on sallimatu.

Mida siis sellises ohtlikus olukorras ette võtta? Kuidas käituda Sergei ja Nastjaga? Kuidas neisse suhtuda?

Nendega pole vaja midagi teha. Tuleb teadvustada, et nad on vene salaorganisatsiooni marionetid. Ei tohi uskuda, mida nad räägivad, siis on kõik korras. Sortside salaplaan on läbi kukkunud!

Mõni kommentaator on arvanud, et Sergei ja Nastja näol on tegu mustlasverd hüpnotiseerijate ja osavate manipulaatoritega. Mida Sina arvad?

Nemad ei ole hüpnotiseerijad, nad on täiesti tavalised inimesed. Nad kasutavad oma positsiooni ära, selles ei näe ma midagi erakordset. See on tavaline, inimlik käitumine. Rumal on see, kes liimile läheb.

Populaarne

Tagasi üles