Muusikakooli õpetajad annavad tasuta kontserdi

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Marek Talts.
Marek Talts. Foto: Urmas Luik

Kontserdisari “Pärnu muusikakool 65” alustab homme, 12. jaanuaril kell 18 Pärnu raekojas uut aastat kontserdiga “Uuel aastal vana hooga”, kus esinevad muusikakooli õpetajad.


“Õpetajate kontsert on üsna pikaajaline traditsioon, siiani on see jäänud muusikakooli seinte vahele,” ütles muusikakooli direktor Karin Veissmann.Kontserdil esinevad Pärnu linnaorkestri orkestrandid, solistid, duod, triod ja ansamblid.“Saksofoniõpetaja Liis Mäevälja on värskelt naasnud end täiendamast Hollandist, kus õppis Utrecht School of the Arts’is,” tutvustas Veissmann esinejaid. “Linnarahvale on tuntud duo Marek Talts/Indrek Palu, kes esitavad eksperimentaalmuusikat, ja kaunis keelpillitrio koosseisus Anu Mänd, Tanja Günter ja Heli Sommer. Samuti kuulete esinemas puhkpillisekstetti ja rütmimuusikaosakonna õpetajaid ning paljusid teisi häid interpreete-õpetajaid.”Kontsert on tasuta.

Tagasi üles