Kõhe lugu «Saladustes»: vaimud telefonil!

Saladused

FOTO: Kanal 2

Täna näitab Tuuli Roosma «Saladused» üht kõhedat lugu telemarketingiga tegelevast Õnnelast, kes satub rutiinset ülesannet täites kummalisse olukorda. Selgub, et ta on kümme minutit vestelnud väljalülitatud numbril juba mõnda aega tagasi surnud mehega.

Telemarketingi firmas töötav 32-aastane Õnnela satub raamatusarja tellimusi müües helistama vanale mehele Raimondile, kes soovib tellida, aga ei mäletad peast oma postiindeksit. Raimond palub naisel kümne minuti pärast tagasi helistada.

Kui Õnnela tagasi helistab, võtab kõne vastu hoopis keegi vanem naisterahvas, kes pole lehe tellimusest sugugi huvitatud. Ta väidab, et eelnevat kõnet ei saanud toimuda, sest selle nimega mees, tema abikaasa Raimond, on juba ligemale aasta aega surnud.

Õnnela paneb lugu imeks ja kontrollib kõnede registrist, kas tema vestlus väidetavalt surnud mehega ikka tõepoolest toimus. Kui registris on kõne ja selle pikkus näha, arvavad kolleegid, et Õnnelaga tehti lihtsalt nalja. Õnnelale ei anna see sugugi rahu ja ta hakkab asja uurima.

Osades Maarja Mitt, Alina Karmazina, Anne-Reet Margiste jt. Režissöör Ragne Mandri.

Eesti inimeste värsked «Saladused» jõuavad Kanal 2 ekraanile igal esmaspäeval kell 20, kohe pärast «Reporterit».

Tagasi üles