R, 8.12.2023

«Appi tuleb selgeltnägija» saates uurivad Fredi hukkumist Ilona Kaldre ja Aljona Orlova

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 uus selgeltnägijate sari tõestab, et kõik on võimalik.
Moskva nõid Aljona Orlova ja Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre
TV3 uus selgeltnägijate sari tõestab, et kõik on võimalik. Moskva nõid Aljona Orlova ja Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre Foto: TV3

TV3 kodumaise müstikasarja «Appi tuleb selgeltnägija» tänases osas uurivad tuntud selgeltnägijad noore mehega juhtunud liiklusõnnetuse tagamaid. 

Traagilise loo muudavad eriti ehmatavaks kummalised seosed ja märgid.

Selgeltnägijad hakkavad uurima 2011.aasta novembris juhtunud liiklusõnnetust Mooste lähedal, milles hukkus 21-aastane Fredi.

Kuigi politsei järeldas, et poiss oli autos üksi ja põhjustas ise ränkade tagajärgedega õnnetuse, arvab tema ema Marju teisti. Ta on autovraki alles hoidnud ja leidnud sellest kummalisi märke, mis tema arvates näitavad, et juhtunu võib olla politsei versioonist keerulisem.

Kogu loo teeb aga ülimalt müstiliseks foto, mis seisis aastaid  Marju kodus külmkapi peal ja millel kujutatu on liiklusõnnetusega otseses seoses.

Ilona Kaldre ja Aljona Orlova asuvad asja uurima ja annavad vastuse Marjut painanud küsimustele.

«Appi tuleb selgeltnägija» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles