P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kirjanikepere loeb Pärnu raamatukogus oma jutte ette

Veste Roosaar
, toimetaja
Facebook
Comments
Kirjanik Eva Koff.
Kirjanik Eva Koff. Foto: Marina Puškar

Teisipäeval, 5. jaanuaril kell 11 ajavad Pärnu keskraamatukogu lasteosakonna jutunurgas huvilistega juttu ja loevad oma lugusid ette kirjanikud Eva ja Indrek Koff.


Eva Koff on õpetaja, tõlkija, laste- ja näitekirjanik. Tema kirjutatud "Mina lood", mida sai nelja aasta jooksul Vikerraadiost kuulata, on nüüd saanud plaadile "Mina lemmiklood".  “Mina lood” räägivad tüdrukust, kelle nimi on Mina ja kellel on sõber Ott ning nähtamatu sõber Sina.Indrek Koff on samuti kirjanik ja tõlkija, ta on kirjutanud luuletusi ja lastejutte ning tema lastelugude raamat "Enne kooli" ilmus jõulude eel.Eva ja Indrek võtavad kohtumisele kaasa oma neli last. "Mina lemmiklood" ja "Enne kooli" jutud ootavad mõnusale jutuajamisele-ettelugemisele kõiki, kes juba oskavad lugeda, ja neidki, kes veel ei oska, aga kelle ema ja isa oskavad.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles