Sõimelapsi peksvate kasvatajate video šokeerib Itaaliat

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Itaalias vahistati kaks sõimelapsi peksnud kasvatajat.
Itaalias vahistati kaks sõimelapsi peksnud kasvatajat. Foto: Reporters/SCANPIX

Itaalia linna Pistoia lapsevanemaid hakkas vaevama kuri kahtlus, kui nende pisipõnnid öösiti kodus nutta tihkusid. Igaks juhuks võeti ühendust politseiga, tänu kellele tulid päevavalgele lastesõimes toime pandud jubedused.


Oma lapsed pahaaimamatult Pistoia lastesõime «Cip e Ciop» usaldanud vanematel ei olnud aimugi, et nende laste eest hoolitsema pidanud 28-aastane Elena Pecs ja 41-aastane Anna Laura Scuderi oma hoolealuseid hoopiski piinasid, vahendab Blick.

Esimesed kahtlused tekkisid vanematel siis, kui mõned lastest kodus nutsid ja söömast keeldusid. Murelikud vanemad palusid abi politseilt, kes lastesõime videokaamerad paigaldas. Tänu kaameratele tulid mõlema piinaja vastikud teod lõpuks ka päevavalgele.

Ühelt videosalvestuselt on näha, kuidas kasvataja 14 kuu vanust last peksab. Naine surub väiksele lapsele jõhkralt toitu suhu ja tirib teda juustest.

Kohaliku meedia andmetel on teiselt valvekaamera salvestuselt näha, kuidas 10 kuu vanusele poisile vastu pead virutatakse.

Praeguseks on mõlemad kasvatajad vahi alla võetud.Allpool toodud uudisklipp on küll itaalia keeles, kuid pilt räägib iseenda eest.

NB! Ettevaatust, kurjad kaadrid!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles