T, 5.12.2023

Eesti selgeltnägijate saates ootavad lahendamist kolm surma

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Appi tuleb selgeltnägija
Appi tuleb selgeltnägija Foto: TV3

«Appi tuleb selgeltnägija» tänases saates rulluvad lahti kaks lugu, millega on seotud kokku kolm surmajuhtumit ning mida asuvad lahendama Ilona Kaldre, Deniss Holodnitski ja Veet Mano.

Esimene  lugu tuleb Tamsalust. Saatesse pöördusid Eha ja Enn, kelle elu on läinud nii kurvalt, et nende 25-aastane poeg Jan ja 21-aastane tütar Hedvi on surnud. Eriti on ema hingel tütar Hedvi kaotus, kelle surma asjaolud on ülimalt kummalised. Tüdruk leiti oma üürikorterist voodis surnuna ja politsei ei suutnud tuvastada, mis põhjustas noore naise surma. Surnukeha avastati juulikuus kuumade ilmade ajal ning oli tugevalt roiskunud. Ema ja isa tõrguvad uskumast, et täies elujõus tütar lihtsalt hääbus omaenda voodis ning pole nõus politseipoolse versiooniga, et tegu polnud vägivaldse surmaga. Asja uurivad Ilona Kaldre ja Deniss Holodnitski.

Teises loos otsib abi Maie Tartust. Tema tütar Silja elas neli aastat koos belglasest kallimaga Brüsselis, mille vältel ta kordagi kodus ei käinud. Eestisse jõudis noor naine alles tinakirstus ja Belgia politsei vältel sooritas ta enesetapu. Kuigi emal soovitati tinakirstu mitte avada, tegi ta seda siiski. Nähtu andis alust mitmetele kahtlustele. Ema on tagajärjetult püüdnud Belgiast rohkem informatsiooni saada, kuid see pole õnnestunud.  Ema Maie on veendunud, et tütar tapeti ja nüüd tahab ta teada, kes on mõrvar. Asja uurib Veet Mano, kes paljastab ka mõrvari.

«Appi tuleb selgeltnägija» on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles