Fotograafid näitavad Soometsa loodust

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
spordihall
spordihall Foto: Tiit Reinberg / Järva Teataja

Port Artur 1 kaubakeskuse esimesel korrusel on avatud Pärnu harrastusfotograafide Andres Ennoki ja Kaido Koppeli väljapanek “Soometsa loodus”.


Mõlemad fotograafid on Soometsa kandist pärit ja näitusele on jõudnud nende viie-kuue aasta ülesvõtted.“Soometsa loodus pakub oma rabade ja metsadega palju võimalusi erinevate maastike, lindude ja loomade pildistamiseks,” rääkis Ennok, kes Pärnu loodusmajas juhendab laste loodusfotograafia ringi. “Metsas käidud aastate jooksul pildistatud fotodest on tekkinud juba pildikogu, millest osa mõtlesime jagada ka linnarahvaga. Meie soov on inimestel silmad avada ja panna neid natuke rohkem enda ümber vaatama ning mõtlema selle üle, et me pole siin maailmas üksi.”Näitusel on 19 fotot, millel on maastikud, loomadest põder, metskits, kobras, rebane, jänes ning lindudest händkakk, aed-lepalind, linavästrik.Näitus jääb avatuks 11. novembrini. (PP)

Märksõnad

Tagasi üles