Margaretilt ilmub uus singel - «MSMS»

Margaret Kelomees

FOTO: CatEyeMusik

17-aastane Margaret Kelomees, kes mõned kuud tagasi tuli avalikkuse ette oma esimese looga «Summer Dream», on valmis saanud teise singli MSMS (Music Saved My Soul). Lisaks Karel Kattai produtseeritud originaalversioonile leiab singlilt veel kuus töötlust: dub, Dzheimz, Supuer, Van Tram ja Kattai remixid.

MSMS on drum´n´bass stiilis muusikalugu muusikast.

«Laulu sõnad räägivad täielikult iseenda eest, ridade vahelt pole vaja midagi muud välja lugeda. Panin kõik tunded, mis mul muusikaga seonduvad ühtekokku - tulemusena valmisid sõnad, mis on päris ja hingest. Öeldes, muusika päästis mu hinge, ei valeta ma üldse, sest kui olen vihane, kurb või väga õnnelik, panen oma tunded just lauludesse kirja», kirjeldab Margaret sõnade tausta.

Mitte tavapärase popmuusika, drum´n´bass stiilis kõlava loo «MSMS» laulmise kohta sõnab neiu: «Kuulan tegelikult sarnast muusikat väga harva, seepärast oli ka loo valmimisprotsess minu jaoks väga huvitav esmakordne kogemus».

Karel Kattai käe all soolokarjääri alustanud Margaret Kelomehe debüütlugu «Summer Dream» ilmus selle aasta juulis, mida Margaret esitas 28. augustil Cream Goes Live üritusel klubis Prive.

Margareti uut lugu «MSMS» saab kuulata Margareti Myspace-lehelt ja aadressilt teler.tv/kasutaja/Margaret.

Lisaks originaalile on peatselt Eesti online muusikapoodides saadaval ka Dub, Dzheimz, Supuer, Van Tram ja Kattai versioonid.

Margaret Kelomees osales kevadel Teler.TV uue teletalendi konkursil, kus ta pääses kümne finalisti hulka, samuti valisid Weekend.ee portaali kasutajad tüdruku oma lemmikuks.

Tagasi üles