P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Läsnal saab peagi kohtuda mereröövlitega

Virumaa Teataja
Facebook Twitter
Comments
Läsna rahvamaja.
Läsna rahvamaja. Foto: Tairo Lutter / Virumaa Teataja

Läsna külateater Ahjutagused tuleb tänavu suvel välja järjekordse esietendusega. Ene Pihol on lavastanud Andrus Kiviräha "Uljas neitsi".


"See on lõbus mereröövlitükk, kus mängivad oma küla parimad jõud," märkis Ene Pihol ja lisas, et laval on kõik naisrollid, millest mõnda mängivad ka mehed."Tundus väga huvitav ja ka­heplaaniline lugu, mis jätab vaatajale võimaluse mõista seda nii, nagu tema tahab. Tükis saab kõvasti nalja ja tegemist on huvitavate karakteritega, kuigi ega me muidugi Draamateatriga ei konkureeri," rääkis Ene Pihol etendust iseloomustades.


Kostüümide suhtes andis lavastuse tarvis nõu Piret Mildeberg, valgust aitas sättida Kristi Leppik.Sügisel täitub Läsna külateatril Ahjualused kümnes tegutsemisaasta ning igal aastal on lavale toodud paar etendust. Esietendus "Uljas neitsi" toimub Läsna rahvamajas 21. augustil kell 20. Etenduse ajaks on võimalik endale reserveerida ka laud, mille taga võib isikliku proviandiga istet võtta. Etendusele järgneb tantsuõhtu ansambli Absoluutlühis saatel.


Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles