Muusikute teatel ei maksa plaadilt väga ühtset sõnumit otsida, küll on lugudel sotsiaalne alatoon.
Nii pajatab "Carpe Diem" sellest, et kõik pingutavad jubedalt, kuigi kõik, mis nad teevad, on vana kordamine. See iseloomustavat eestlasi, kes ei suuda midagi uut välja mõelda.
"Orjapõlvlane" omakorda räägib tavalisest eestlasest, keda kõik kotivad, valitsusest ja riigikogust kuni naabrimeheni välja.
"Must kunst" aga on laul seadusemeeste ja valitsuse kõrgema klassi mustkunstitrikkidest.
"Kõik lood tunduvad sünged, neil on sotsiaalne alatoon Eesti elust," märkis Marvin. "Samal ajal on tekstid intelligentsed ja pakuvad mõtlemisainet."
Belka lisas, et tallegi meeldib, kui tekstid on keerukad ja pakuvad kuulajale avastamisrõõmu. "Igaüks võib tekstidest omamoodi aru saada," tähendas ta.
The Belkat on läbi aegade peetud üheks Pärnu legendaarseimaks punkbändiks, kuid see väide on Ivo Orava sõnade järgi paras linnalegend.
"Olen olnud teisitimõtleja ja pulli pärast kandsin ka harja," meenutas Orav. "Selles suhtes olen tõesti punkar-teisitimõtleja. Aga The Belka alustas grunge-pungi seguse muusikaga. Eks see pungikuulsus tuligi meie ekstravagantsest käitumisest. Meie tausta tõttu peetakse meid punkbändiks, aga kes tuleb kontserdile kohale ja meid näeb, saab aru, et tegu on linnalegendiga. Ega mul muidugi ole häbi punkari tiitlit kanda."
The Belka alustab plaadi "Kiviaeg" tutvustuskontserdiga Pärnu jahtklubis reedel kell 20. Kontsert on kaheosaline, millest esimene pool tutvustab nende uut plaati täismahus.