Hasselhoff pettus uues «Knight Rideris»

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
David Hasselhoff
David Hasselhoff Foto: WENN

David Hasselhoff kinnitas hiljutises usutluses, et ei kavatse kavandatava «Knight Rideri» uusversiooniga mitte mingit tegemist teha, sest teleprodutsendid ignoreerisid temapoolseid ideid ning välistasid võimaluse, et ta võiks uues sarjas külalisesinejana kaasa lüüa.

Hasselhoff, kes oli telesarja originaalvariandi staar 1980. aastatel, väidab, et just temal tuli idee «Knight Rideri» taaselustamiseks ning mehe sõnul esitas ta telefirma juhtidele isegi oma nägemuse stsenaariumist, vahendab WENN.

Kuid niipea, kui produtsendid otsustasid aasta alguses USAs tele-eetrisse jõudnud sarja pilootosas võtta hoopis teise suuna ning lõikasid Hasselhoffi sarjast välja, otsustas staar, et ei kavatse projektiga ennast enam kunagi siduda.

«Põhimõtteliselt viisin ma projekti telekanalisse NBC. Nad lugesid mu ideed, mis seisnes Michael Knighti ja tema poja ühistes seiklustes ning helistasid mulle mõne aja pärast ja ütlesid: «Hea küll, me oleme nõus.»,» ütles David Hasselhoff.

«Aga peatselt sai selgeks, et produtsendid kavatsevad minna teises suunas, nad küsisid minult, kas ma oleks nõus sarjas külalisesinejana osalema ning seda reklaamima ja ma olin nõus. Aga kokkuvõttes oli mul sellest küll hoopis erinev arusaam,» lisas mees.

«Mul ei olnud võimalust näha sarja enne, kui see lõplikult valmis oli ning see polnud päris kindlasti selline, nagu see oleks võinud olla – see oli kellegi teise nägemus.»

«Kindlasti oleks võinud see rääkida rohkem Michael Knightist ja minevikust. Põhiline on see, et suur osa publikust kaotas huvi, kuna sari polnud piisavalt retro, kuid see oli minu arvates kogu asja peamine iva.»

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles