R, 8.12.2023

TV3 uus selgeltnägijate sari tõestab, et kõik on võimalik

, Elu24 peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 uus selgeltnägijate sari tõestab, et kõik on võimalik.
Moskva nõid Aljona Orlova ja Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre
TV3 uus selgeltnägijate sari tõestab, et kõik on võimalik. Moskva nõid Aljona Orlova ja Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre Foto: TV3

Sügishooajal alustab TV3s uus kodumaine müstikasari «Appi tuleb selgeltnägija», kus neli rahvusvaheliselt tuntud sensitiivi asuvad lahendama eestlaste seletamatuid, traagilisi ja põnevaid lugusid.

Urmas Eero Liivi juhtimisel viiakse võimekad selgeltnägijad kokku inimestega, kelle elu varjutavad vastamata  jäänud painavad küsimused või kes on kogenud kummalisi kokkupuuteid teispoolsusega. Sarjas osalevad värvikas Moskva nõid Aljona Orlova, noor maag Deniss Holodnitski. rahvusvaheliste tuleproovide täht Ilona Kaldre ning maailmakuulus teadjamees Veet Mano.

Otse vaatajate ees lahti rulluvad lood tõestavad, et kõik on võimalik ja inimese hingerahu nimel ei tohiks välistada ühtki võimalust. Saladuseks ei jää selles sarjas miski isegi siis, kui lõplik tõde tundub esialgu uskumatuna.

«Appi tuleb selgeltnägija» on uus, põnev ja kaasakiskuv sari, mis sunnib juurdlema elu põhiküsimuste üle, kutsudes üles märkama hädas olevat inimest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles