Miss Estonia konkursi võitis Saaremaa neiu

Miss Estonia 2008 teine printsess Viktoria Dementjeva, Miss Estonia 2008 Kadri Nõgu, Miss Estonia 2008 esimene printsess Julia Kovaljova

FOTO: J. Künnap

Eile krooniti Tallinnas kahekümne esimene sõjajärgne Miss Estonia, kelleks sai 21-aastane
Kadri Nõgu
ning kõigi aegade teine Mister Eesti Kaido Matson (24).

Iludus- ja isiksusvõistluse finaal oli kinnine. Finalistid kutsuti võistlusele kaks kuud kestnud eelregisteerimise ja kohtumiste käigus korraldajatele jäänud üldmulje alusel. Kodutööna pidid kandidaadid ette valmistama essee, hea teo ja talendinumbri ning fotod.

Finaalkohtumisel vesteldi žüriiga, käidi kohvikus esseesid arutamas, külastati kunstinäitust ja räägiti oma heast teost ning valitud pildist. Missikontoris tehti fotosessioon ja krooniti võitjad.

Eesti Miss Estonia (EME) ja EstMan&TopModel kaubamärgi omanik valis ka aasta TopModellid. EstManModel 2008 tiitli võitis Kaido Matson, TopModelEst 2008 tiitli võitis Julia Kovaljova.

Tiitlivõitjatele tehakse Fie Kirss poolt reklaamialase koostöö ettepanek ja sellega nõustunutele pakutakse võimalust osaleda Miss Universe, Miss Europe, Miss International, Male&Female ja teistel rahvusvahelistel võistlustel. Miss Estonia 2008 saab võimaluse esindada meid Miss Baltic Sea&Skandinavia 2009 võistlusel.

 

Võitjad:

Miss Estonia 2008 tiitli võitis Kadri Nõgu (21) Saaremaalt
Esimene Printsess on Julia Kovaljova (22)
Teine Printsess on Viktoria Dementjeva (20)
Mister Eesti 2008 on Kaido Matson (24) Tallinnast
Mister Eesti 2008 Esimene Prints on Roland Jääger (24)

Erikonkursside võitjad:
Miss Foto 08 tiitli sai miss Kadri ja Mr.Foto 08 tiitli mister Kaido
Miss Persoon 08 on miss Julia ja Mister Master 08 on mister Roland

 

Tagasi üles