Mai Palling himustab oma kaasa riideid

Presidendi vastuvõtt - riigikogu liige Kalle Palling ja Mai Leemet

FOTO: Liis Treimann

Riigikogulase Kalle Pallingu kaasa Mai on kaunis ja stiilne naine, kelle rõivad ja karakter ei jää kunagi tähepanuta. Seekord piilus Buduaar särava naise  värvikasse gaderoobi ning sai osa tema stiilieelistustest.

Kalle Palling ja Mai Leemet presidendi vastuvõtul

FOTO: Aldo Luud / Õhtuleht

Presidendi vastuvõtt 2012 Seltskonnamelu peale ametlikku kätlemist. Riigikogulane Kalle Palling koos elukaaslase Mai Leemetiga

FOTO: Sille Annuk

Riigikogu liige Kalle Palling abikaasaga.

FOTO: Jelena Rudi

Buduaari turg 2013 Mai Palling müüs möödunud hooaja kleidikesi

FOTO: Viktor Burkivski

Kalle Palling

FOTO: Erakogu

Kalle Palling.

FOTO: Teet Malsroos/Õhtuleht

Kuidas kirjeldaksid oma stiili?

Mul on minu enda näoga stiil. Stiil on tervik – välimus, riietusstiil, kehahoiak, kõnnak, ellusuhtumine. Vahel on huvitav jälgida, et firmarõivais viimase moe järgi riietuv inimene ei mõju stiilsena. Kuigi riided on justkui mõne moeajakirja kaanelt, mõjuvad need seljas suvalisena.

Vaja on karakterit riiete sees, vaja on elurõõmu ja elujaatust. Seda mul on ja seetõttu arvan, et mul ongi rõõmus, muretu ja vaba stiil. Tunnen ennast mugavalt nii tikk-kontsadel kui minikleidis ja ka kottpükstes ja luukere prindiga dressikas, sest ükskõik, milliseid rõivaid ma kannan, mina nende sees olen ikka seesama inimene – enesekindel ja muretu.

Milline on sinu moekiiks?

Kas see nüüd kiiks on, aga tihtilugu vaatan oma abikaasa riideid ja tunnen suurt kadedust, et meestele disainitakse superlahedaid ja vaat et lahedamaid riideid kui naistele.

Võtame näiteks sokid. Kui palju ja stiilseid sokke on meestele! Puhtad värvid, kindlad jooned. Ei taha üldistada, aga naiste rõivad rikutakse, vähemasti massimoes, tihtilugu üledoseerimisega ära.

Kiika pildigaleriid!

Tagasi üles